Kombinezonai internetu: kaip išsirinkti?

kombinezonaiPastaraisiais metais vos atšalus orams, į viršų šokteli kombinezonų pardavimų rezultatai. Kombinezonai – patogus ir universalus drabužis, padės ištverti šaltus žiemos ir rudens vakarus. Lietuvoje kombinezonais prekiaujančios parduotuvės siūlo platų drabužių pasirinkimą. Visgi, kaip tinkamai išsirinkti tokį nestandartinį drabužį, jeigu perkate kombinezoną pirmą kartą?

 

Pasirinkite stilių

Kombinezonas yra patogus laisvalaikio drabužis, kurį priderinsite prie įvairių aprangos detalių ir stilių. Nereikia manyti, kad kombinezonas yra sportinis drabužis. Iš tiesų jį galite vilkėti leidžiant laiką su draugais, išvykoje arba tiesiog namuose, kai norite jaustis patogiai ir nevaržomai judėti. Norint išsirinkti Jums tinkantį kombinezoną, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokio stiliaus drabužis Jums tiktų.

 

Itin platų kombinezonų pasirinkimą tiek vyrams tiek moterims siūlanti Technomada.lt savo klientams leidžia rinktis kelių skirtingų stilių kombinezonus. Pavyzdžiui, galite išsirinkti tikrai sportinį stilių primenantį kombinezoną, kuris puikiai tiks treniruotėms. Arba galite rinktis pašiltintą variantą, jeigu ieškote patogios aprangos laisvalaikio pasivaikščiojimams. Moterims – puikus įliemenuotas ir šiek tiek aptempti kombinezonai iš minkštos medžiagos. Pagal pageidavimą – su gobtuvu arba be jo.

 

Įvertinkite dydį

Jeigu dar neturėjote kombinezono savo garderobe, pirmąjį tokį drabužį pirkti reikėtų labai atsakingai. Drabužių pirkimas internetu ir Lietuvoje jau nėra naujovė, tad ti internautai, kurie dažnai apsiperka iš namų, puikiai žino savo drabužių dydžius ir kaip juos pasirinkti. Tačiau renkantis kombinezoną, vien Jums įprasto drabužių dydžio nepakaks.

 

Norint išsirinkti Jums tinkamą kombinezoną, reikėtų tiksliai išsimatuoti, kad žinotumėte, koks dydis Jums geriausiai tiks. Jums reikėtų žinoti ne tik klubų ir pečių pločius, bet ir rankovės ilgį. O kadangi kombinezonai nėra gaminami pagal standartinius dydžius, rinkdamiesi patikusį variantą, atkreipkite dėmesį į visą kombinezono ilgį, taip pat į užtrauktuko ilgį. Pabandykite namuose pamatuoti, ar prie patikusio kombinezono parašyti išmatavimai Jums tiks. Tai ypač svarbu, jeigu renkatės kombinezonus, kurie skirti moterims arba atskirai vyrams. Dažniausiai unisex kombinezonai būna gana standartiški ir lengvai atitinka išmatavimus, tačiau štai moterims sukurti kiek grakštesnių formų drabužiai gali būti ne tokių išmatavimų, prie kurių esate pratę. Todėl geriausiai tai įvertinti iš anksto. Tuomet liks tik išsirinkti Jums tinkamą dydį, sumokėti už prekę ir laukti, kol pirmasis Jūsų garderobo kombinezonas pasieks namus.