Koks stogas tinka karkasiniam namui?

Turbūt nesumeluotume pasakę, kad šiuo metu karkasinių namų statyba Lietuvoje yra labai paplitusi. Žmonės džiaugiasi, kadangi investicijos į namus tikrai yra prieinamos ir pavyksta gauti kokybišką rezultatą, kuris tarnauja ne vienai kartai. Žinoma, kuo daugiau technologijų ir kuo daugiau galimybių – tuo daugiau klausimų.

Karkasinio namo statyba neatsiejama ir nuo kokybiškos stogo dangos pasirinkimo. Pateiksime detales, kurios dažniausiai paskatina įvertinti pasirinkimą bei nuspręsti, kokia stogo danga geriausiai tenkina poreikius ir kokią pasirinkti verta labiausiai.

Karkasinio namo universalumas

Karkasinio namo statyba Lietuvoje populiari dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų yra tai, kad šio tipo namas yra labai universalus. Tai reiškia, kad jis suteikia galimybę pasinaudoti bet kokio stiliaus namo konstrukcija ir tuo pačiu namo stogą dekoruoti bet kokia danga. Būtent tokia, kokia Jums labiausiai tinka ir kokia labiausiai reikalinga. Karkasinio namo statyba pirmiausia prasideda nuo projekto, tad tinkamai jį įvertinus bei apgalvojus – kur kas paprasčiau pasirinkti ir apdailos detales, kurios ne tik namą padaro gražesniu, tačiau tuo pačiu ir gerina gyvenimo kokybę jame. Karkasiniui namui dažniausiai pasirenkamas dvišlaitis stogas, kadangi jis yra paprastas, lengvai montuojamas ir puikiai atlieka visas reikalingas funkcijas. Tuo pačiu, karkasiniai namai dažniausiai būna nedideli. Jie yra pritaikyti vienai šeimai, tad jeigu norite gyventi su visa kompanija – siūlome ieškoti kitos, patogesnės alternatyvos. O štai dvišlaičiai stogai gali būti deginami tokia danga, kokia labiausiai nori klientai. Paprasčiausiai – galimybės yra labai atviros, tad ir pasirinkimas prieinamas.

Stogo dangos derinimas su namu

Kadangi tinka bet kelių šlaitų stogas ir tuo pačiu tinka bet kokia stogo danga – reikia įvertinti tai, kad kartą pasirinkus Jums labiausiai priimtiną variantą – ilgą laiką galėsite juo džiaugtis. Prie karkasinio namo, kuris geba išlaikyti klasiką ir tradiciją, tačiau veikia moderniai – puikiai tinka čerpinis stogas. Tiek stiliumi, tiek funkcionalumu. Tačiau šio stogo dengimas yra gana sudėtingas, kadangi visos čerpės yra labai mažos ir norint, kad jos būtų tinkamai sudėliotos – reikia skirti ir atitinkamai laiko. Žinoma, visada galima rinktis ir patį pigiausią skardinį stogą, kuris kartais asmenims atrodo patraukliausias pasirinkimas. Tačiau greta reikia nepamiršti, kad skardinis togas tikrai neatrodo labai patraukliai, labai dažnai blaško dėl paprastumo ir nekuriamos elegancijos. Galiausia, visada galima rinktis plastiką, kuris yra tarsi tarpinis variantas tarp šių dviejų. Žinoma, išsamiausią konsultaciją ir geriausią pasirinkimą Jums gali suteikti specialistai, kurie užsiima statybomis ir paprasčiausiai stogo dangos pasirinkimas jiems yra kasdieninė duona, kurią puikiai išmano.

Karkasinio namo statyba yra greitas ir paprastas būdas pagaliau gyventi tokiuose namuose, kokiuose labiausiai norisi gyventi ir kokiuose paprasčiausiai galite sakyti, kad esate namuose.

Norėdami, kad karkasinis namas būtų tobulas ir gyvenimas jame pranoktų Jūsų poreikius – tokiu atveju siūlome atidžiai vertinti ir profesionalus, kurie siūlo savo paslaugas palyginkite juos, geriau susipažinkite su jais ir džiaukitės puikiu rezultatu, kurį vainikuos gyvenimas tobuluose namuose. Juk kiekvienas iš mūsų nusipelnė tokiuose gyventi. Susiraskit specialistus, kurie įgyvendins Jūsų poreikius.