Koks namas yra protingas namas?

Norite, kad Jūsų namai būtų ne tik labai stilingi, tačiau tuo pačiu ir saugūs? Tokiu atveju labai rekomenduojamas protingas namas, kuris turi ne vieną apsaugos sistemą, juolab, gali pasigirti ir kitomis, papildomomis funkcijomis, kurios reikalingos sėkmingam namo funkcionavimui. Protingas namas yra toks, kuris rūpinasi žmogaus komfortu ir tuo pačiu garantuoja, kad neiškils jokių nesklandumų, kurie apkraus kasdienybę nereikalingomis smulkmenomis.

Šis straipsnis apie tai, ko reikia, kad namai būtų inovatyvūs. Šiais laikais prekių gausa labai plati ir kiekvienas ras tai ir gali rasti tai, ko jam asmeniškai reikia. Trumpai nurodysime kelias pagrindines gaires, kurias reikia žinoti, juolab, kelis patarimus, kurie padės pasirūpinti, kad Jūsų protingas namas bus išties labai protingas ir tuo pačiu tarnaus Jums, o ne Jūs jam tarnausite.

Protingas namas daugeliui žmonių yra tas, kuris turi domofonus. Šiuo metu tai yra labai rekomenduojama ir daugiau saugumo suteikianti apsaugos sistema, kuri apsirūpina, kad visada žinotumėte, kad ateina ir tuo pačiu kas išeina iš namų. Kadangi domofonai šiuo metu yra tarsi ant bangos – gamintojai orientuodamiesi į žmonių poreikius siūlo vis daugiau įrangos, kuris skiriasi savo charakteristikomis. Štai todėl siūlome nesirinkti paties paprasčiausio varianto, juolab, nepikti dėvėto, kai gana pigiai galima įsigyti naują, kuri tarnaus ilgai. Svarbiausia yra skirti šiek tiek laiko, kadangi tokiu atveju rezultatas bus toks, kokio tikitės. Galiausiai, visada verta pasikalbėti su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės rasti tokią vaizdinę sistemą, kokios jums labiausiai reikia.

Protingas namas dažniausiai turi ir vaizdo kameras, kurios padeda fiksuoti ateinančių ir išeinančių žmonių srautus. Vėlgi, anksčiau atrodė, kad vaizdo kameros yra brangus pasirinkimas, kuris prieinamas tik turintiems daugiau finansų. Šiuo metu toks požiūris yra visiškai pakitęs, kadangi ji nėra tikslus. Kamerų pasirinkimas labai platus, tad ir kaina labai skiriasi. Kartu su jais suderinti domofonai Klaipėdoje kainuos gana pigiai, tad įvertinkite tai.

Taip pat saugiems namas  reikalaujamas ir saugus pašvietimas, kuris veikia automatiškai. Nors jau mažai yra namų, kurių kiemuose beveikia tokio tipo apšvietimo sistema, tačiau tokių vietų pasitiko. Tokiu atveju siūlom,e jums įvertinti tai, kad Lietuvoje daugiau nei pusę metų yra tamsu net ir dienos metu, tad į judesius reaguojanti apšveitimo sistema ne tik galima, tačiau net ir labai rekomenduojama.

Taip pat vis dažniau namuose įmontuojami specialūs jutikliai, kurie pasirūpina, kad tam tikru metu niekas nepatiktų į namus be savininko žinios. Tokie jutikliai šiuo metu yra labai populiarūs, kadangi kainuoja mažai, tačiau suteikia galimybę kur kas paprasčiau fiksuoti aplink jūsų namus vykstančius judesius. Smulkmena, tačiau visa tai – labai svarbu. Siūlome tai įvertinti ir juos bei kitas apsaugos priemones užsisakyti internetu. Tokiu atveju jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas geresnė, o to siekia daugelis iš mūsų.

Jeigu supratote, kad vienas reikalingiausių saugumui užtikrinti daiktų yra domofonai – tokiu atveju siūlome juos pirkti internetu. Užsakyta įranga bus pristatyta iki pat Jūsų namų durų greitai ir efektyviai, tad siūlome pasinaudoti tuo ir negaišti savo laiko. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste domofonai Jums reikalingi: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje – jie bus pristatyti vos tik užsakysite.