Kokių klaidų neturėtų daryti vyrai rinkdamiesi aksesuarus

Kiek daug skirtingų aksesuarų galime pasirinkti šiomis dienomis. Nors tokia didelė pasirinkimo laisvė suteikia galimybę suformuoti mūsų skonį geriausiai atitinkantį įvaizdį, vis dėlto taip pat galima susidurti ir su įvairiomis klaidomis, kurios mūsų išvaizdą paverstų netinkama ir neatitinkančia šiuolaikinių mados tendencijų. Taigi, pateiksime kelias klaidas, kurių turėtų stengtis žūtbūt išvengti kiekvienas vyras.

  • Ar pastebėjote, kad kai kurie vyrai ant kaklo nešioja medalionus? Tačiau tai buvo madinga prieš daugiau nei keturiasdešimt metų – to pradininkas buvo Tom Jones. Taip pat kartu buvo dėvimi iki apačios susagstomi marškiniai ir džinsai aukštu liemeniu. Tačiau šiandien medalionas nebėra tinkamas aksesuaras, kurį pripažintų pasaulinio lygio dizaineriai.
  • Piniginės vyramsTaip pat ne ką rečiau daroma dar viena didelė klaida – tai netinkamų žiedų pasirinkimas. Kai kurie vyrai mano, kad kuo daugiau žiedų puoš jų rankas, tuo madingiau ir prabangiau jie atrodys. Deja, bet kas per daug – tas nesveika. Tai puikiai tinka ir kalbant apie šiuos dažnus aksesuarus. Be to, jei jūsų žiedai yra labai dideli, taip pat reikėtų apsiriboti vos vienu.
  • Dar viena vyrų kategorija mėgsta dėvėti auskarus. Žinoma, tai nieko blogo. Tinkamai pasirinktas auskaras gali tapti puikia įvaizdžio detale. Tačiau vėlgi, jokiu būdu nereikėtų persistengti ir pasirinkti labai stambių bei didelių auskarų – jei norite išsaugoti rafinuotą ir klasikinį stilių.
  • Taipogi, bene kiekvienas vyras su savimi kasdien nešiojasi piniginę. Piniginės vyrams yra viena iš pagrindinių įvaizdžio detalių, kuri ne tik prisideda prie bendros išvaizdos formavimo, tačiau taip pat tampa ir funkcionalia priemone. Būtent todėl, kad tai yra vienas iš populiariausių aksesuarų, jį reikėtų rinktis labai atidžiai ir apgalvotai. Jei mėgstate prabangų stilių, tuomet jokiu būdu nereikėtų rinktis medžiaginės ir užtrauktuku užsegamos piniginės.
  • Akiniai yra dar viena įvaizdžio detalė, kurią dažniausiai pasirenkame šiltuoju metų laiku. Tačiau šiuo atveju ne visuomet reikėtų vaikytis madų. Ne visi akiniai, kurie šiuo ar kitu sezonu bus populiarūs, gali tikti jums. Todėl atsižvelkite į savo veido formą bei kasdienį įvaizdį.