Kokie žaislai mergaitėms NEpatinka?

Kokį žaislą nupirkti vaikui? Tai klausimas, į kurį kartais sunku atsakyti. Šiame straipsnyje – apie tai, kokie žaislai nepatinka mergaitėms.

zaislai

Atkreipkite dėmesį į priešdėlį „ne“. Nepateiksime atsakymo, ką pirkti. Atvirkščiai. Informuosime, kokie žaislai mergaitėms paprastai nėra labai įdomūs. Tačiau iškart derėtų paminėti, kad tai nėra taisyklės. Juk ir berniukams kartais patinka lėlės, o mergaitės žaidžia su mašinėlėmis. Visgi tai, ką aptarsime, atspindi tendencijas.

O kas gi patinka?

Tik prieš aptariant netikslingus pirkinius neprošal pamąstyti, kokie žaislai mergaitėms kaip tik kelia susižavėjimą. Pirmoje vietoje neabejotinai karaliauja lėlės. Taip pat labai populiarūs yra minkšti žaislai. Nemažai dėmesio sulaukia įvairūs rinkiniai, pavyzdžiui, žaislinė virtuvėlė.

O kas patinka tėvams?

O tėvai džiaugiasi, kai žaislai mergaitėms ar berniukams nekainuoja pernelyg daug.

Šiaip jau neretai teigiama kad kainos neretai didelės (kalbame apie prekių kainas šalies parduotuvėse). Tarp tokių ne visai pozityvių rinkos tendencijų atradus žaislų priimtinomis kainomis, aplanko puikios emocijos.

Prie esmės

Labai tikėtina, kad jūsų dukra nenorės automobiliuko. Įprasta manyti, kad mašinėlės – berniukiški žaislai. Aišku, yra išimčių. Kai kurie žaislų gamintojai spalvingus automobiliukus traktuoja kaip priedus prie lėlių. Tad mergaitės, norėdamos viso komplekto, prašo iš tėvų ir kokio lėlės kabrioleto.

Kitas žaislų tipas, vertas keleto eilučių, yra konstruktoriai. Daugiausia konstruktorių skirti berniukams. Tematika įvairi, bet būtent berniukai apsidžiaugia gavę tokią dovaną. Tačiau, kaip ir mašinėlių atveju, taip ir šioje temoje yra išimčių. Siūloma ir mergaitėms skirtų konstruktorių, juos nesunku atskirti iš rožinių akcentų ant pakuočių.

Vertėtų užsiminti ir apie herojus. Įprastai kokių nors herojų figūrėlės neatrodo kaip mergaitiškas žaislas, bet išimčių taip pat yra. Pavyzdžiui, riteris, kuris išgelbės princesę.

Tema įdomi ir aktuali tėvams, kurie galvoja, kokie žaislai mergaitėms, o kokie berniukams yra tinkamiausi. Absoliutinti nesinori, nes tikrai yra atvejų, kai mergaitė žaidžia su tuo, kas iš pažiūros atrodo skirta berniukams (ir atvirkščiai).

Gamintojai yra sukūrę tokių žaislų, kurie neatitinka standartinių apibrėžimų. Puikus pavyzdys – keliomis pastraipomis aukščiau minėti lėlių automobiliai. Iš pirmo žvilgsnio tai apsunkinimas tėvams, nes pasirinkti tampa dar sunkiau. Vis dėlto rinkos įvairovė kaip tik yra galimybė pradžiuginti mažuosius.