Kokie kontaktiniai lęšiai populiariausi?

lesiaiŠiuolaikiniai vartotojai kontaktiniams lęšiams kelia iš tikrųjų daug reikalavimų. Lęšiai akims turi būti patogūs, laidūs orui ir užtikrinantys drėgmę akims. Visus šiuos reikalavimus atitinka vienas naujausių „Johnson & Johnson“ produktų – Acuvue Oasys with Hydraclear Plus. Tai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, kuriuos vartotojai jau spėjo pamėgti. Daugybė vartotojų visame pasaulyje kasdieniam nešiojimui renkasi būtent šiuos kontaktinius lęšius.

Kuo „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ lęšiai yra kitokie?

Pasirinkdami šiuos kontaktinius lęšius galite būti tikri dėl visą dieną trunkančio komforto jausmo. Tai užtikrina nuolat palaikoma akių drėgmė – Acuvue Oasys lęšiai yra papildyti ypatinga vidine drėkinimo medžiaga, vadinama „Hydraclear Plus“. Drėgmė akims yra svarbi nuolat, net nedidelis jos stygius akimirksniu sukelia tokius nemalonius pojūčius kaip akių perštėjimas, jautrumas ar paraudimas. Su „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ viso to lengvai išvengsite nes šie lęšiai savo drėkinimo funkciją atlieka puikiai bet kokioje situacijoje, net ir ilgai dirbant kompiuteriu.

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ savybės

Šie lęšiai yra puikiai priderinti prie šiuolaikinio vartotojo poreikių ir pomėgių. Visų pirma, reikia paminėti, kad jie yra ploni ir patogūs nešioti. „Acuvue Oasis“ lęšiai puikiai praleidžia deguonį ir užtikrina nuolatinį drėkinimą. Šie lęšiai akims yra patogūs naudoti, nes yra atsparūs apnašoms, turi UV ir UVB filtrus. Pagaminti iš minkštos medžiagos šie silikono-hidrogelio lęšiai yra lengvai išimami ir įdedami.

Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ skirti nešioti iki mėnesio laikotarpiui, dienomis, išsiimant nakčiai. Nepatogu? Anaiptol, nes prireikus galite su šiais lęšiais akims miegoti net iki šešių parų. Taigi, tai beveik „Day and Night“ tipo lęšiai, tik už mažesnę kainą ir dar patogesni nešioti!

Kas lėmė „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ lęšių populiarumą?

Įvairūs „Johnson & Johnson“ lęšiai akims yra mėgstami vartotojų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Jų populiarumą lemia šiuolaikines tendencijas ir kiekvieno individualius poreikius atitinkančios kontaktinių lęšių savybės. Būtent tokie yra ir naujieji „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ lęšiai, tačiau, be visų savo privalumų ir neabejotinai patogaus naudojimo, šie lęšiai dar labiau tausoja akis užtikrindami jų drėgmę. Šiuo lęšius akims noriai renkasi net ir tie, kurie kontaktinius lęšius nešioti vengia dėl akių sausumo sukeltų nemalonių pojūčių ir akinių mėgėjai – juk su lęšiais gyventi daug patogiau.

Kaip ir kiti gamintojo produktai, „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ lęšiai akims yra platinami pardavimo vietose ir internetu. Lęšiai internetu yra įsigyjami labai patogiai – tai svarbus privalumas taupantiems savo laiką ir pinigus.

Jei dvejoje, rinktis kontaktinius lęšius ar akinius, stumkite abejones į šalį ir išmėginkite „Acuvue Oasys with Hydraclear Plus“ – jie Jums tikrai patiks!