Kokias SEO taisykles turite įsidėmėti labiausiai?

seo taisyklesAtliekate svetainės optimizaciją paieškos sistemoms, neretai daromos didžiulės klaidos – reikia pasitelkti ne tik išorinės, bet ir vidinės optimizacijos metodus. Patogumo naudotis vertinimas ir SEO taisyklės yra vienas svarbiausių akcentų, kuriuo reikėtų kliautis dirbant su savo internetiniu projektu. Kokios gi tos taisyklės? – jų yra ne viena. Tad, prieš pradėdami svetainės optimizavimo darbus, pirmiausia skirkite laiko domėjimuisi tomis taisyklėmis, nes jeigu jas pažeisite, tai nuo to kentės tik jūsų interneto svetainė. Ji tiesiog vėliau gali būti išmesta iš paieškos sistemų, o juk to tikrai nenorėtumėte.

Dažniausiai interneto svetainių optimizacijos darbams skiriama nemaža laiko bei lėšų, todėl jeigu ketinate viską daryti kruopščiai, būkite tam pasiruošę, nes su mažu biudžetu jūs nieko nepasieksite. Ką reikėtų akcentuoti labiausiai? – visada siūloma pradėti nuo vidinės optimizacijos, nes tai yra pagrindinė taisyklė.

Vidinės optimizacijos metu jums reikia dirbti būtent su savo projektu. Jis turi būti tvarkingas, lengvai suprantamas naršytojui, svetaine turi būti patogu naudotis, tad pirmiausia pradėkite nuo to. Paskui turi sekti svetainės kodo pritaikymas pagal standartus. Tai reiškia, kad visas jūsų interneto svetainės turinys turi būti optimizuojamas pagal reikalavimus. Reikia sutvarkyti visas nuotraukas, joms sudėti aprašymus, paskui reikia sudėti tam tikrus HTML tagus, kurie naudojami tekstui bei visai svetainei. Galiausiai, ypač svarbu pagreitinti svetainė užkrovimo laiką, nes nuo to priklauso ir pozicijos paieškos sistemose. Matote, jeigu jūsų svetainė veiks labai lėtai, tai apsilankę paieškos sistemų robotai jums uždės riebų minusą.

Kalbant apie išorinę optimizaciją, tai pagrindinė taisyklė būtų tokia – nereikia naudoti per daug dirbtinų metodų renkant nuorodas. Taip pat nuorodų rinkimui nereikėtų rinktis viešų komentarų. Jokiu būdu nešiukšlinkite kiekvienos interneto svetainės komentarų su nuorodomis į jūsų svetainę – gausite daug žalos. Renkant atgalines nuorodas, reikia rūpintis, jog jos atrodytų kuo natūraliau. Žinoma, jeigu tas nuorodas galite gauti iš itin žinomų portalų, tai nuo to jums bus tik geriau. Nereikia pamiršti, kad naujoms svetainėms nevalia persistengti su nuorodų rinkimu – jos gali užtraukti nuobaudą.