Kodėl verta rinktis regos korekciją lazeriu?

Kiekvienas žmogus, turintis regėjimo sutrikimų, nori jaustis laisvas ir nesuvaržytas. Lazerinė regos korekcija – tai raktas į daug patogesnį gyvenimą. Ši procedūra – tai efektyviausias trumparegystės, toliaregystės bei astigmatizmo gydymo metodas, po kurio daugiau niekada neteks nešioti akinių bei kontaktinių lęšių. Tačiau kuom ši procedūra yra tokia ypatinga. Kokie yra lazerinės akių korekcijos būdai ir kodėl juos verta rinktis.

Lazerinė akių korekcija

Akių korekcijos būdų yra be galo daug. Lazerinė akių korekcijos procedūra LASIK be pjūvio yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuomet eksimerinio lazerio spindulis paveikia ragenos viršų, pakeičia ragenos gaubtumą ir laužiamąją gebą. FS-LASIK, FEMTO LASIK (iLasik) operacijos naudoja femtosekundinį lazerį  ragenos lopelio apribojimui, o jos formą pakeičia eksimerinis lazeris, kaip ir atliekant LASIK procedūrą. Pasirenkant pastaruosius metodus, akys po operacijos gyja kur kas greičiau.

Kadangi šios procedūros yra atliekamos ambulatoriškai, jeigu operacija praėjo sklandžiai, pacientas jau tą pačią dieną gali drąsiai keliauti namo. Kompiuterinio lazerio dėka klaidų tikimybė yra minimali, todėl procedūra  yra labai saugi ir patikima. Operacijoms pradėjus taikyti femtosekundinį lazerį, jos tapo dar saugesnės, tikslesnės bei patikimesnės. Visi lazerinės korekcijos būdai yra labai greiti. Operacijos trunka vos dvidešimt minučių, tad kad ir kaip nemaloniai beatrodytų ši procedūra, jos rezultatai yra neginčijami. Akių klinika „Lirema“ atlieka šias procedūras jau 14 metų. „Lirema“ klinikos Lietuvoje ir Švedijoje padėjo daugiau nei 50 tūkstančių pacientų įveikti regėjimo sutrikimus ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Procedūrų tikslumas ir saugumas užtikrina, kad klaidų, infekcijų bei kitų įvairiausių komplikacijų rizika būtų kuo mažesnė. Priklausomai nuo to, kokį akių korekcijos būdą pasirinksite, nepriekaištinga rega be akinių ir kontaktinių lęšių galėsite džiaugtis jau po poros savaičių ar net dienų.

LASIK, PRK, LASEK bei kitos regos korekcijos procedūros negali būti atliktos kiekvienam. Pacientas privalo būti pilnametis, tačiau ne vyresnis nei 45 metų amžiaus. Prieš atliekant šią procedūrą privaloma įsitikinti, jog gydoma miopija arba toliaregystė nekito ir yra stabili daugiau kaip vienerius metus. Lazerinę akių korekciją galima atlikti tik tada, kai gydomas regėjimo sutrikimas yra tarp –8 ir +3 dioptrijų. Jei ragenos storis yra tinkamas, žmogaus nekamuoja kitos akių ligos, o miopija, toliaregystė ir astigmatizmas yra saugiose, operacijai tinkamose ribose, galite registruotis vizitui. Jeigu neatitinkate šių reikalavimų, yra daugybę kitų būdų susigrąžinti regėjimą, tokie kaip skaidraus lęšio operacija ar intraokulinė korekcija. Akių klinika „Lirema“ siūlo nemokamas konsultacijas internetu, kurios padės jums sužinoti, ar jums galima atlikti vieną iš šių procedūrų bei suteiks daugiau informacijos apie siūlomas operacijas. Procedūros, atliekamos tik eksimeriniu lazeriu yra pigesnės, tačiau panaudojus abu lazerius regos korekcija yra saugesnė, moderesnė, o akių gijimas daug greitesnis.