Kodėl verta rinktis melamino kempinėles?

melamino kempinelesŠiuo metu galvojate kokiomis priemonėmis reikėtų nuvalyti kažkokius paviršius, jog jie niekaip nebūtų paveikti? Melamino kempinėlės turbūt būtų racionaliausias pasirinkimas. Nors nedaugelis žmonių žino skirtumus tarp tradicinių sintetinių kempinėlių ir šių, vertėtų akcentuoti, kad tai ko gero būtų geriausias sprendimas. Melamino kempinėle galima pašalinti nešvarumus praktiškai nuo visų paviršių, o geriausia tai, kad jomis nebus sugadinamas pats pagrindas t.y. paviršius, kaip tai nutinka naudojant tradicines valymo priemones. Melamino kempinėlė nuo įprastos skiriasi tuo, kad ji yra kaip „trintukas“ – veikia tokiu pačiu principu. Be abejo, šių kempinėlių privalumų yra ir daugiau.

Naudojant melamino kempinėles įvairių paviršių valymui, užtenka tik ją sudrėkinti. Nereikia jokių specialių valymo skysčių. Tai būtų netgi ekologiškiausia priemonė, kuri nesukeltų jokių pasekmių. Pavyzdžiui, valant minkštą paviršių ir naudojant įprastas kempinėles su specialiais valikliai, iškyla rizika dėmių atsiradimui. Nežinia kaip valymo skysčiai reaguos su tam tikrais paviršiais. Štai, naudojant melamino kempinėlę, nenaudojami jokie valymo skysčiai – ji tiesiog sušlapinama vandeniu ir tiek.

Taip pat svarbu žinoti, kad melamino kempinėlės yra gaminamos iš specialios polimerinės medžiagos. Ji suyra bėgant laikui. Pavyzdžiui, naudojant trintuką, jis mažu mažėja. Lygiai tokiu pačiu principu pasižymi ir šios kempinėlės.

Melamino kempinėlės taipogi turi vieną savybę, kurios neturi tradicinės – jos valo paviršių jo nepažeidžiant. Trumpai tariant, kempinėle valomas paviršius nėra paveikiamos pačios kempinės. Naudojant tradicines sintetines kempinėles, iškyla rizika subraižyti ar kažkaip kitaip paveikti paviršių. Šiomis kempinėlėmis galima valyti praktiškai viską – plyteles, baldus, sienas ir t.t. Šios kempinėlės netgi padeda išvalyti rašiklių paliktas dėmes ir t.t.

Šių kempinėlių naudojimas, kaip minėta pradžioje, yra labai paprastas – jas užtenka tik sušlapinti ir tiek. Nereikia naudoti jokių specialių valymo skysčių. Galiausiai, kempinėlę išmetate ir tiek. Ji savaime suyra bėgant laikui.

Šiuos valymo produktus galite įsigyti tiek įprastose prekybos vietose, tiek ir specializuotose el. parduotuvėse. Tačiau, perkant internetu, visada išlieka tikimybė jas įsigyti dar geresnėmis kainomis. Tad, būtinai pasidomėkite šiomis valymo priemonėmis.