Kodėl svarbu reguliariai atlikti burnos higieną?

Dantys – labai svarbūs organas, kurie ne tik kad padeda mums gražiai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir sėkmingai gyventi. Jeigu maistas nebus tinkamai sukramtytas – gali iškilti labai daug problemų, kurias vėliau sutvarkyti yra labai sunku. Iškritus dantims telieka tenkintis darbų implantavimu ir protezavimu, kuris kelia labai daug tiek finansinių, tiek laiko problemų. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo burnos organais, tuo didesnė tikimybė, kad iki senatvės gyvensite su nuosavais dantimis. Odontologijos klinika Vilniuje padės išspręsti bet kokio pobūdžio problemas, tačiau kur kas geriau nuolatinai rūpintus dantukais, kad galėtumėte būti tikras, kad apsilankymai pas specialistą bus kuo retesni. Burnos higiena – būtina sąlyga norint turėti gražius ir sveikus dantis.

Kodėl burnos higiena Vilniuje turi būti atliekama reguliariai?

Žinoma, dantys namuose taip pat turi būti labai detaliai prižiūrimi, kad burnos ertmė būtų sveika ir tuo pačiu graži. Tačiau daugelis žmonių rūpinasi savo burnos ertme gana atsainiai arba net apskritai ja nesirūpina, tad reikia reguliariai apsilankyti pas specialistą, kuris galėtų sutvarkyti jūsų dantukus. Burnos higiena Vilniuje padės jiems išlikti sveikiems ir tuo pačiu gražiems.

  1. Burnos higienos metu pasiekiamos tokios vietos, kurios su dantų šepetuku paprasčiausiai neįveikiamos. Pavyzdžiui, dygstant protiniams dantukams burnos higiena yra būtina, kadangi burnos gale augantys dantys gali būti rimtų ligų priežastis. Žinoma, jeigu jų tinkami neišvalysite.
  2. Labai daug mikrobų kaupiasi ant lietuvio arba žandų. Daugelis žmonių pastarų nevalo, tad vėliau bakterijos pereina ant dantų ir kyla labai rimtos ligos.
  3. Burnos higiena Vilniuje atlieka ir dantų balinimą. Jeigu pastarieji yra kiek pageltę – labai nesunkiai galima atgaivinti kiek šviesesnę, baltesnė spalvą.
  4. Burnos higienos metu galima išspręsti jau prasidedančių ligų problemas. Jeigu kariesas labai intensyvus – greitu metu gali atsirasti skylutė. Burnos higienos metu kariesas paprasčiausiai panaikinamas. Lygiai taip pat kaip ir dantų apnašos bei akmenys.

Odontologijos klinika Vilniuje yra suinteresuota, kad kiekvienas žmogus gautų tokias paslaugas, kurios būtinos siekiant geriausio rezultato. Šiuo atveju burnos higiena atliekama praktiškai visur ir jeigu jums reikia šios paslaugos – nesunkiai pavyks atrasti tinkamiausią vietą.

Pasirūpinkite burnos higiena ir namuose

Odontologijos klinika Vilniuje yra ta vieta į kurią verta kreiptis porą kartų per metus. Visą kitą laiką kiekvienas asmuo turi pats pasirūpinti savo higiena siekdamas, kad pavyktų išlaikyti sveikus dantukus. Na, o sveikumas yra neatsiejamas nuo grožio. Geriausia pasiklauskite savo odontologo ir pastarasis jums papasakos, kaip reikia prižiūrėti dantis namuose, kad jie kuo ilgiau išliktų sveiki. Tuo pačiu daug informacijos galima rasti internete. Asmuo, kuris daug žino, visada elgiasi geriausiai. Tuo tarpu mes taip pat pateiksime kelias faktus, kurie jums bus naudingi.

  1. Valyti dantukus rekomenduojame du kartus per dieną. Jeigu tai darote dažniau – galite pažeisti emalį.
  2. Burnos skalavimo skystis neturėtų būti naudojamas kiekvieną dieną, kadangi jis gali panaikinti žmogui reikalingas bakterijas. Geriausiai jį naudoti kartą per savaitę ir to užteks.
  3. Labai atidžiai valykite tas vietas, kurios sunkiai pasiekiamas. Taip pat atidaus dėmesio reikia naujai dygstančiam dantukui.
  4. Prisižiūrėkite savo mitybą ir pasistenkite kuo mažiau vartoti produktų, kurie yra labai kenksmingi mūsų organizmui. Nuodėmių norime visi, tik tegul jos būna kuo retesnės.

Šypsenos akademija odontologijos klinika Vilniuje – Jūsų paslaugoms.