Kodėl internetu parduodami prezervatyvai yra geresnis pasirinkimas

Prezervatyvai

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių nori didesnio privatumo ir saugumo. Tai ypač pastebima prekių ir paslaugų rinkoje. Vienas iš geriausių pavyzdžių yra prezervatyvai. Jau nuo seno didžiajai daliai vartotojų buvo pakankamai nepatogu viešoje prekybos vietoje įsigyti norimas apsaugos priemones. Nors tai neturėtų būti gėdinga, žmonių įsitikinimai, požiūris ir drovumas sukuria begalę nepatogumų.

Būtent todėl vienos iš pirmųjų prekių, kurios internetu imtos siūlyti labai konfidencialiai ir privačiai, buvo prezervatyvai. Tai sulaukė labai didelio vartotojų susidomėjimo, kuris ir dabar labai sparčiai auga. Tai patogu, greita, pigu ir labai paprasta. Tačiau be šių akivaizdžių privalumų verta pateikti ir daugiau svarbių aspektų, kurie galėtų padėti jums apsispręsti, kokį prezervatyvų įsigijimo būdą pasirinkti.

  • Jei prezervatyvus perkate maisto prekių parduotuvėje, kurioje be jūsų yra dar labai daug klientų, vargu ar galėsite jaustis jaukiai, kai ant prekystalio padėsite tik vieną prekę – prezervatyvų pakelį. Nors aplinkiniai žmonės gali elgtis santūriai ir mandagiai, tačiau jie vis tiek nevalingai nuolat žvilgčios į jūsų perkamą prekę – vertins jūsų pasirinktą prezervatyvų gamintoją, rūšį ir jų dydį. Tai tikrai yra labai nemaloni ir nepatogi situacija. Tuo tarpu tokių nepatogumų visiškai išvengiama, jei prezervatyvai įsigyjami specializuotose internetinėse parduotuvėse.
  • Dažniau maisto prekių parduotuvėse ir vaistinėse parduodami prezervatyvai pasižymi labai didelėmis kainomis. Tai reiškia, kad tokiose prekybos vietose neretai vienam prezervatyvų pakeliui išleidžiate kur kas daugiau nei, kad išleistumėte tris ar net keturis kartus didesniam prezervatyvų kiekiui, perkamam internetu.
  • Jei norite rinktis iš labai didelio skirtingų prezervatyvų asortimento – internetinės parduotuvės yra bene vienintelis ir geriausias pasirinkimas. Fizinėse prekyvietėse dažniausiai yra siūlomas labai ribotas prezervatyvų asortimentas, todėl tenka rinktis iš skurdžios pasiūlos.
  • Prezervatyvai, kurie perkami internetu, atkeliauja saugiai ir sandariai supakuotose dėžutėse, todėl nei prekes pristatantys kurjeriai, nei bet kurie kiti pašaliniai žmonės neturi jokių galimybių sužinoti, kokias prekes jūs užsisakėte.
  • Kadangi internetu parduodami prezervatyvai pasižymi kur kas žemesnėmis kainomis, vienu užsakymu galima įsigyti nepalyginti daugiau prezervatyvų vienetų, todėl nebėra rizikos, kad jie labai greitai pasibaigs.