Ko reikia, kad vakarėlis būtų geras? Nepamirškite koncertinių kolonėlių!

Artėja vakarėlių sezonas? Turite daugybę draugų ir norite suorganizuoti smagią šventę? O galbūt esate festivalio organizatorius ar priklausote išleistuvių afterparčio organizavimo komitetui mokykloje? Tuomet tikrai turėjote pagalvoti apie tokį dalyką kaip koncertinės kolonėlės.

Scenos Guru – profesionali garso ir šviesos technika

Ogranizuojant renginį, kuriame reikalingas garsas ir jo turi būti daug, bei jis turi būti kokybiškas tuomet geriausia išeitis yra nuomotis arba pirkti ir vėliau parduoti koncertines koloneles, kurios kokybiškai atkuria grojamą muziką. Jeigu planuojate tik vieną renginį, tuomet siūlome kolonėles nuomotis, o nuomotojų yra tikrai nemažai, tad bėdų rasti tinkamą neturėtų būti. Tačiau jeigu planuojate renginių ciklą arba renginius organizuosite kiekvienus metus, tuomet galbūt vertėtų apsvarstyti koncertinių kolonėlių įsigijimo galimybę. Tokiu atveju įsigiję šias kolonėles jas patys galėsite nuomoti, kuomet jos bus jums nereikalingos ir taip sumažinsite išlaidas.

Renkantis kolonėles būtinai atkreipkite dėmesį į jų gamintoją, kokybę, dydį, svorį ir kitus parametrus. Juk nenorite įsigyti nekokybiškų kolonėlių, kurios muziką groja 5 kartus tyliau, nei jūs tikėjotės? Taip pat naudojantis įvairiomis elektroninėmis parduotuvėmis, tinklaraščiais, katalogais palyginkite išsirinktų kolonėlių kainą ir įsigykite iš pigiausiai jas siūlančio pardavėjo. Juk gaminys tai tas pats.

Taip pat prieš perkant kolonėles ir neapsisprendus kokių norite būtinai apsilankykite angliškuose ar kita kalba rašomuose nepriklausomuose tinklaraščiuose, kuriuose rašomi atsiliepimai apie įvairius elektronikos gaminius. Be jokių abejonių, tokių tinklaraščių yra ir skirtų būtent kolonėlėms. Rašytojai dažniausiai objektyviai apžvelgia gaminius, įvertina jų garso kokybę, kainos ir kokybės santykį, o dažnai ir pasiūlo iš kur labiausiai apsimoka jas įsigyti. Kai kurie apžvalgų tinklaraščiai netgi pateikia nuolaidų kuponus, su kuriais galite įsigyti kolonėles su nuolaida.

Taigi, norintys gauti koncertines kolonėles turėtų gerai pasvarstyti ir nuspręsti ar jiems jas verta pirkti ir naudoti keliuose renginiuose, nuomoti, ar tiesiog jų reikia vienam kartui ir žymiai labiau apsimokės tiesiog išsinuomoti, panaudoti ir grąžinti savininkui kitą dieną sumokant gana nedidelę kainą. Tokiu atveju nereiks galvoti apie kolonėlių sandėliavimą, o kartais netgi ir transportavimą.