Klaipėda – puiki vieta pramogoms

klaipedaKad ir kur sugalvotumėte keliauti Lietuvoje, Klaipėda – visuomet puiki idėja. O ten, tikrai yra ką veikti ir aplankyti daugybę įdomių vietų. Pavyzdžiui, visai netoli Kaipėdos yra Radailių kaimas, kur įsikūręs pramogų visai šeimai – Dino parkas. Jame galite išbandyti ne tik įvairias pramogas, bet ir apžiūrėti įspūdingus dinozaurus. Nuvažiuoti iki šios vietos, galite pasinaudoję automobilių nuomos paslauga, tad tikrai bus nesudėtinga.

O kokia kelionė į Klaipėdą, gali būti nepasidarius tradicinės nuotraukos ant Olando kepurės?  Kur įspūdingą Baltijos jūros pakrantę ir kraštovaizdį suformavo prieš tūkstančius metų slenkantys ledynai. Tad nuo net 25 metrų aukščio skardžio, atsiveria tikrai įspūdingi vaizdai, gniaužiantys kvapą. Taip pat netoliese galite aplankyti ir zoo parką, po atviru dangumi, kuris įsikūręs Karklėje. Ten galėsite ne tik patys pamaitinti danielius, bet ir gyvai apžiūrėti gyvūnus, kuriuos galėtumėte sutikti tik laukinėje gamtoje, esančiuose rezervatuose.

Taip pat iš Klaipėdos galite lengvai pasiekti ir Palangą ar Šventąją. Ten tikrai rasite daugybę pramogų, visų skoniams ir poreikiams.  Tikrai verta aplankyti Palangos Kurhauzą, Gintaro muziejų, kuris įsikūręs įspūdinguose grafų Tiškevičių rūmuose. Šiuos rūmus supa žymusis Birutės parkas, kur galite romantiškai pasivaikščioti.  Taip pat verta pažiūrėti ir neogotikinę, net XIV amžiuje statytą Švc. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią. O ko vertas nuostabus Palangos tiltas, kuris yra viena populiariausių turistinių vietų.

Jei norisi ramaus poilsio nameliuose ant jūros kranto, tuomet rekomenduojama apsilankyti Kunigiškėse arba Šventojoje. Ten galėsite ne tik mėgautis ramybe, bet ir pasidžiaugti laukiniais paplūdimiais. Be to, galėsite paskanauti vietoje išrūkyta šviežia žuvimi. Tad tikrai verta susiplanuoti bent savaitgalio kelionę į pajūrį ir leisti sau atsipalaiduoti ir pailsėti.