Kelionės Lietuva – Anglija

keliones lietuva anglijaĮprasta, kad kelionės yra aktualios kiekvienam žmogui – kiekvienas svajoja aplankyti savo išvajotą šalį, tačiau ne visų žmonių keliavimo tikslai yra susiję su pramogomis, nes kaip jau žinote, emigracijos mąstai yra itin dideli, todėl šiuo atveju, norėtume apibendrinti kuo kelionės Lietuva – Anglija yra tokios paklausios mūsų šalies gyventojams ir kokie ypatumai yra pastebimi šioje srityje.

Kaip jau minėjome – Anglija yra tų šalių, kuri emigracijos piko metu pritraukė vos ne didžiausią mūsų tautiečių skaičių. Verta pastebėti, jog nemažai lietuvaičių šioje šalyje nusprendžia ilgai neužsibūti – reguliariai grįžta į Lietuvą arba apskritai grįžimas yra tik į vieną pusę. Šis maršrutas ko gero dar ilgai bus populiariausių mūsų šalyje, nes jeigu ne darbo užmokestis, tai tikriausiai ir emigracijos lygis būtų buvęs žymiai mažesnis.

Kas liečia keliones šiuo maršrutu, tai pastebima, jog populiariausių švenčių metu, šios kelionės tampa labai intensyvios. Nemažai lietuvių, iš šios šalies išvyksta su tikslu aplankyti artimuosius, juos pasveikinti ir, šiek tiek pasisvečiavus, grįžti atgal. Būtent proginės šventės yra svarbiausias faktorius, kuris lemia kelionių intensyvumą šiuo maršrutu.

Kalbant apie kelionių būdus būtent švenčių metu, tai reikėtų pastebėti, jog didžioji dalis lėktuvų bilietų jau būna užsakyti iš anksto – nemažai emigrantų juos užsako jau prieš kelis mėnesius, nes būtent tuo laikotarpiui, šiuo maršrutu keliauti yra itin sudėtinga arba visai neįmanoma, nes bilietai dažniausiai būna išpirkti. Tad ką daryti tiems, kurie nespėjo įsigyti lėktuvų bilietų? Čia reikėtų išskirti kitus keliavimo būdus, kurie yra ir pigesni ir priverčiantys sugaišti ne ką daugiau laiko.

Vienas geriausių pasirinkimų – keliauti mikroautobusais. Tikriausiai pastebėjote kaip padaugėjo šių vežėjų? Būtent šiuo maršrutu važiuojantys keleivių pervežėjai gali būti tas sprendimas, kuris leis pasimėgauti artimųjų draugija, nes pasinaudoti šių vežėjų paslaugomis galima net ir šventiniu laikotarpiu. Verta pabrėžti, jog kelionės mikroautobusu yra daug pigesnės negu keliaujant lėktuvu – ypač šventiniu laikotarpiu galite sutaupyti nemažai pinigų.

Kas liečia šį maršrutą, tai minėti keleivių pervežėjai pasižymi tuo, jog jų kelionės yra reguliarios t.y. Jie bent kartą per savaitę veža keleivius nustatytu grafiku, todėl kalbant apie šventes, tai būtų bene tinkamiausias pasirinkimas tiek finansų, tiek ir laiko taupymo atžvilgiu.