Kėbulo remonto įranga – kokia ji gali būti?

Viena iš automobilio ar kitų transporto priemonių remonto sričių yra kėbulo remontas. Šia veikla Lietuvoje užsiima palygint mažai servisų, viena iš priežasčių yra ta, kad tai turbūt viena sudėtingesnių veiklų. Reikia išmanyti gan daug sričių, kad kokybiškai teikti šias paslaugas. Pati kėbulo remonto įranga yra perprantama po kelių kartų naudojimo, tačiau tie pirmieji keli kartai yra labai sunkūs ir svarbūs. Visa kita informacija, kuri susijusi su kėbulo remontu yra svarbi, kadangi reikia puikiai žinoti kokie buvo transporto priemonės kiekvienos dalies išmatavimas, kai ji išriedėjo iš gamyklos.

Tačiau šią informaciją yra nesunku gauti, kai yra tik pradedama kėbulo remonto veikla. Nesvarbu ar tai būtų automobilis, ar tai sunkvežimis, tam yra sukurtos duomenų bazės, kuriose yra tikslūs išmatavimai. Todėl kėbulo remonto įranga tampa lengviau naudotis, nes nereikia galvoti kaip iš tikrųjų turi būti.kėbulo remonto įranga

Kėbulo remontui remontuoti ir tvarkyti yra gan nemažai specializuotas tam tikros įrangos. Viena dažniausių, kurias galima pamatyti yra įlenkimų tiesinimo įranga, kuri gali lengvai atstatyti automobilio metalo dureles, sparnus, kapota, slenksčius ar kitas detales. Kėbulo tiesinimo įranga yra kur kas stambesnė ir yra skirta naudoti tada, kai jau yra visiškai pažeista automobilio geometrija, kitaip sakant gamyklinis kėbulo rėmas. Su šią kėbulo remonto įranga yra greitai ir lengvai atstatoma geometrija. Taip pat yra nemažai hidraulinių įrenginių, priešingai nei prieš tai minėta įranga, kuri traukia kėbulo detalę, hidrauliniai įrenginiai stūma. Kaip pavyzdžiui, jeigu sulankstomas statramstis tarp durelių, su šia įranga galima išstumti į reikiamą vietą, tačiau jis to nedaro tiksliai.

Kai kėbulas yra atstatomas į savo senąją gamyklinę pozicija, yra naudojama kita kėbulo remonto įranga. Kuri skirta paruošti automobilį išvažiavimui į gatves. Tai būtų įvairūs poliruokliai, šlifuokliai, dažymo kameros, infraraudonųjų spindulių džiovintuvai ir kita paruošiamoji įranga. Kaip jau galima suprasti iš pavadinimų, kiekviena minėta įranga skirta tam tikrai vienai specializuotai funkcijai atlikti. Tad jeigu norima pradėti profesionaliai užsiimti kėbulo remontu ir teikti tik šią kokybišką paslaugą, servisui tektų įsigyti nemažai tinkamos įrangos.