Kauno skelbimai – nemokami ir neriboti!

kauno skelbimaiDabar Kauno skelbimai gali būti talpinami ne tik tuose įprastuose didžiuosiuose skelbimų tinklapiuose – yra daug specializuotų skelbimų tinklapių, kurie skirti būtent tam tikrų regionų gyventojams. Kauno skelbimų tinklapių yra tiek daug, kad juose galima rasti ir specialius pasiūlymus talpinantiems didelius skelbimų kiekius. Dažniausiai tokie tinklapiai yra įvardijami kaip regioniniai, o juos juk ir patys žinote – skelbimų talpinimas yra nemokamas. Jeigu jūsų tikslas ir yra susijęs būtent su nemokamu skelbimų talpinimu, tai iškart siūloma dairytis būtent į regioniniu portalus, nes ten viskas neribojama.

Kauno skelbimų portaluose dabar gali skelbimus dėti tik tie, kurie gyvena būtent Kaune ar arti jo. Kitų miestų gyventojams siūloma atidžiau paieškoti kitų tinklapių, nes dabar praktiškai kiekvienas miestas turi gausybę tokių skelbimų svetainių, kuriose nemokamai ir neribotai skelbimus gali dėti tam tikrų miestų gyventojai. Ieškantiems galimybės nemokamai dėti skelbimus, pirmiausia reikia žinoti, kad tie regioniniai tinklapiai dažniausiai nedraudžia dėti didelius jų kiekius, bet turėkite galvoje, kad kai kuriuose skelbimų tinklapiuose gali būti įvesti ir specialūs mokesčiai. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį norite talpinti kažkokį kiekį skelbimų, jums gali tekti mokėti pinigus. Žinoma, tai taikoma ne visiems skelbimų portalams.

Didieji skelbimų tinklapiai išsiskiria tuo, kad juose skelbimų skaičius ribojamas ir neretai už kiekvieną patalpintą skelbimą tenka susimokėti. Jau spaudoje buvo ne vienas straipsnis apie brangstančius skelbimus. Jeigu ieškote būtent alternatyvų, tai pradėkite nuo savo miesto skelbimų tinklapių, nes didelė tikimybė, kad juose jokių mokesčių mokėti nereikės. Norint talpinti skelbimus neribotai ir nemokamai, tiesiog reikia susirasti tokius tinklapius, kuriuose visi skelbimai galėtų būti dedami be apribojimų. Tai dažniausiai būna patys populiariausi regioniniai skelbimų tinklapiai, nes jie iš to ir išsilaiko – kuo didesnis skelbimų skaičius, tuo tokiems tinklapių savininkams yra geriau.

Visi skelbimai, kuriuos dedate į didžiuosius portalus, dažniausiai yra ribojami ir pagal galiojimo laiką. Jeigu ten kelsite skelbimus, tai turėkite galvoje, kad jie amžinai ten nebus. Dažniausiai tokiose vietose skelbimai išbūna apie mėnesį. Regioniniuose tinklapiuose to nebūna.