Kaip turėtų būti naudojama kosmetika – 8 naudingi patarimai

kosmetikaAr jūs jau seniai bandote sužinoti, kaip iš tikrųjų reikėtų tinkamai atlikti visus makiažo veiksmus ir svarstote, kokia kosmetika turėtų būti naudojama? Ar dėl to jums kyla kokių nors sunkumų? Jei taip – vadinasi jums tikrai pravers keli makiažo patarimai. Šiame straipsnyje pateiksime 8 patarimus, kaip pasidaryti makiažą taip, kad kiekvieną dieną atrodytumėte stulbinamai.

 

Švarios rankos ir veido oda

Prieš pradėdamos ant veido odos tepti makiažo priemones, būtinai švariai nusiplaukite rankas ir nusivalykite veidą. Visų pirma, nešvarios rankos gali bakterijomis ir kitomis pašalinėmis medžiagomis užkrėsti jūsų veido odą. Tai gali padidinti spuoguotumą, ypač jauname amžiuje. Kita svarbi priežastis, kodėl rankos ir veidas turi būti švarūs, yra tai, kad, dedant makiažą ant švarios odos, jis ilgiau išsilaiko ir geriau atrodo.

Pradėkite nuo makiažo pagrindo

Įsitikinusios rankų ir veido odos švara, pirmiausia pradėkite nuo makiažo pagrindo. Kadangi kosmetika pasižymi didele įvairove, ne išimtis yra ir makiažo pagrindui skirtos priemonės, todėl labai svarbu pasirinkti tokį pagrindą, kuris puikiai tiks jūsų veido odai ir išryškins natūralų jos grožį. Kai kurios šio tipo priemonės gali būti naudojamos pašviesinti veido odos spalvai. Tuo tarpu kitos gali padėti gydyti užterštą, riebią ar nuo spuogų užsikimšusią odą. Kad ir kokio tipo makiažo pagrindą pasirinksite, tai bus pirmoji kosmetikos priemonė, kuria padengsite savo veido odą. Geras makiažo pagrindas ne tik padės išspręsti pagrindines odos problemas, bet ir ilgiau išsilaikyti jūsų makiažui.

Labai svarbu – šepetėlio kokybė

Kai dedate makiažą, ypač svarbu naudoti geros kokybės šepetėlį. Nepatariama rinktis menkai žinomų gamintojų ir pigios produkcijos – ji tikrai negalės padėti jums uždėti makiažą taip gerai, kaip tai gali padaryti kokybiškas šepetėlis. Be to, taip pat būtina savo makiažo šepetėlius reguliariai valyti. Jų valymui galite naudoti ir turimą šampūną ar minkštą rankų muilą – nebūtina pirkti brangias šepetėlių valymo priemones. Pastebėti, kada šepetėliui reikia valymo, tikrai nesudėtinga. Jei nebegalėsite makiažo uždėti taip, kaip tai galėdavote padaryti, kol jis buvo naujas – tai bus geriausias ženklas, informuojantis apie valymo būtinybę.

Naudokite natūralią šviesą

Visuomet rekomenduojama, kad kosmetika būtų naudojama natūralaus apšvietimo sąlygomis. Tokio apšvietimo pagrindinis privalumas yra tai, kad jis parodo, kaip makiažas ant jūsų odos iš tikrųjų atrodys dienos šviesoje. Skirtingas apšvietimas neretai gali sukurti visiškai kitokį makiažo vaizdą, kuris natūralioje šviesoje gali atrodyti nenatūraliai.

Odos priežiūra

Pats svarbiausias dalykas yra tinkama odos priežiūra. Kai jūsų oda atrodys puikiai, makiažas, kurį dėsite ant odos, lygiai taip pat užtikrins kur kas geresnį rezultatą. Užtikrinti tinkamą odos priežiūrą nėra sudėtinga. Kasdien bent du kartus per dieną turėtumėte gerai nuplauti savo veido odą, naudoti drėkiklį, o kai planuojate ilgą laiką praleisti lauke, visuomet naudokite kokybišką apsaugą nuo saulės spindulių.

Lūpų balzamas

Prieš naudojant lūpų dažus arba lūpų blizgesį, rekomenduojama užtepti lūpų balzamą. Jis apsaugos jūsų lūpas nuo suskilinėjimo ir šerpetojimo. Be to, lūpų balzamas veiks kaip pagrindas minėtoms kosmetikos priemonėms, ir jūsų lūpos atrodys sodresnės.

Akių šešėlių spalvos

Kai svarstote, kokios spalvos akių šešėlį būtų geriausia pasirinkti, atminkite, kad jūs turėtumėte pasirinkti tokias spalvas, kurios išryškins jūsų akis. Pavyzdžiui, jei jūsų akys yra žalios spalvos, nesirinkite žalsvo akių šešėlio. Vietoje to, naudokite rudos arba juodos spalvos akių šešėlius. Žinoma, nepamirškite, kad kosmetika, kurią naudosite, turi būti geros kokybės.

Išsaugokite natūralumą

Nemažai jaunų merginų ir net brandaus amžiaus sulaukusių moterų daro didelę klaidą manydamos, kad kuo daugiau makiažo jos naudos – tuo gražiau atrodys. Iš tikrųjų, kai kalbame apie makiažą,  turėtų būti priešingai. Tai reiškia, kad per didelis makiažo kiekis atrodo nenatūraliai, neskoningai ir nepatraukliai. Tuo tarpu mažesnis jo kiekis gali duoti kur kas geresnį rezultatą. Taigi, visuomet naudokite tik tiek makiažo, kiek jo reikia, kad atrodytumėte patraukliai, ir niekuomet nepersistenkite.

Atsižvelgdamos į šiuos paprastus, bet naudingus patarimus, neabejotinai lengviau ir efektyviau panaudosite savo turimas makiažo priemones, o kosmetika padės jums gražiai atrodyti ir kuri puikų  įvaizdį.