Kaip sutaupyti pinigus keliaujant? Žvalgykitės į pigius skrydžius!

Didžiąją dalį kelionės išlaidų dažniausiai sudaro lėktuvo bilietai į pasirinktą vietą ir nakvynė pasirinktoje šalyje. Taigi, jeigu vieną iš šių dviejų dalykų (o gal net abu) galite sumažinti, rasti pigesnį, gauti nuolaidą, tuomet tikėtina, kad jūsų visos kelionės biudžetas bus žymiai mažesnis nei planavote.

Kur pirkti pigius lėktuvo bilietus?

Pigus skrydisPigus skrydziai tikrai nėra jokia mistiška frazė ir juos rasti labai realu ir įmanoma. Tiesiog reikia įdėti pastangų ir bilietų pasiūlymus tikrinti pastoviai, sekti oro linijų akcijas, prenumeruoti kelionių agentūrų naujienlaiškius, kuriuose dažnai būna paskutinės minutės pasiūlymų pigiems skrydžiams. Dažniausiai geriausia kaina skrydžiui būna tiesiogiai oro linijų puslapyje, tačiau kartais partneriai gauna geresnes kainas ir gali pasiūlyti geras kainas, tad siūlome tikrinti tiek oro linijų, tiek kelionių agentūrų/perpardavėjų pasiūlymus, tokiu būdu galite rasti pigiausią variantą!

Kodėl vieni skrydžiai būna pigesni, o kiti brangesni?

Skrydžių kainos priklauso nuo daug įvairiausių faktorių – pradedant oro linijų vardo žinomumu ir baigiant skrydžio kryptimi. Pigus skrydziai dažniausiai būna į ne itin populiarias ar turistų mėgstamas kryptis arba tolimesnius nuo konkretaus miesto oro uostus, iš kurių būna sunkiau pasiekti galutinį kelionės tikslą. Tačiau oro linijoms tokie oro uostai yra žymiai pigesni ir taip jie gali pasiūlyti pigesnes kainas nei konkurentai skraidinantys į pagrindinį miesto oro uostą. Taip pat pigios oro bendrovės gali pardavinėti pigius skrydžius su viltimi, jog keleiviai įsigys gėrimų, patiekalų ar lauktuvių skrydžio metu, kurie dažniausiai būna ženkliai brangesni nei parduotuvėse ar ant žemės (o ne ore).

Taigi, ką reikia daryti norint gauti geriausią kainą jūsų svajonių atostogų skrydžio bilietams? Svarbiausia yra sekti kainas, tikrinti jas per visus žinomus puslapius, kelionių agentūras, skrydžių bendroves. Taip pat bilietų reiktų pradėti žiūrėti likus keliems mėnesiams iki planuojamų atostogų ir tikrinti kas dieną ar kelias dienas laukiant geriausios kainos. Kartais gali pasitaikyti gerų paskutinės minutės pasiūlymų, tačiau nebūkite įsitikinę, jog jie atsiras, nes tokiu atveju galite likti ir be planuotų atostogų.