Kaip sutaupyti eksploatuojant savo automobilį

Reklama ant automobilioNemaža dalis žmonių piktinasi nuolatos didėjančiomis kuro kainomis ir nemenkomis turimų transporto priemonių eksploatacinėmis išlaidomis. Todėl labai dažnai ieškoma būdų, kaip būtų galima sumažinti investicijas, kurių reikalauja kasdien eksploatuojami automobiliai. Dėl šios priežasties pateiksime jums keletą naudingų patarimų, kurie padės gerokai sutaupyti.

Atsargus vairavimas, laikantis leistino greičio

Greičio viršijimas, pernelyg staigi akceleracija ir greitas stabdymas – tai greičiausias kelias automobilio kuro sąnaudų padidinimui. Labai agresyvus vairavimas gali net 33 proc. sumažinti atstumą greitkelyje, kurį įprastai nuvykstate su pilnu degalų baku, ir 5-10 proc. – savo automobilį eksploatuojant mieste.

Lūkuriuodami – išjunkite variklį

Jei sustojote ir žinote, kad teks kurį laiką luktelėti, būtinai išjunkite automobilio variklį. Tai padės sumažinti kuro sąnaudas. Nors galite manyti, kad lūkuriuojant penkias ar dešimt minučių užvestame automobilyje išeikvosite labai nedidelį kiekį kuro, įvertinę išlaidas, kurių tokia praktika pareikalauja per vienerius metus – akimirksniu suprasite, kad tokio įpročio reikėtų atsisakyti.

Oro kondicionieriaus naudojimas

Turbūt daugelis vairuotojų puikiai žino, kad nuolatinis oro kondicionieriaus naudojimas akivaizdžiai padidina automobilio kuro sąnaudas. Todėl jei jums ganėtinai vėsu ir norite sutaupyti, kur kas geriau pasirūpinti tinkama apranga. Tą patį galima pasakyti ir karštuoju metų laiku. Įjungtas oro kondicionierius kuro sąnaudas gali padidinti net 25 proc.

Tinkamos ir subalansuotos padangos

Kiekvienas transporto priemonės savininkas turėtų pasirūpinti kokybiškomis ir subalansuotomis padangomis. Jei automobilio padangose bus pakankamai oro – kuro sąnaudos gali sumažėti net 3,3 proc.

Reklama ant automobilio

Ar esate girdėję apie savo automobilio įdarbinimą? Kiekvienas vairuotojas gali susitarti su įvairių įmonių atstovais dėl jų prekės ženklo ar parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų reklamos. Tereikia pasirūpinti reklama ant automobilio. Suprantama, kad visų pirma reikėtų rasti suinteresuotus verslo atstovus, o tuomet dėl tokios reklamos gamybos kreiptis į šios srities profesionalus.

Reguliari automobilio patikra

Galbūt skamba keistai, tačiau jei reguliariai lankysitės pasirinktame autoservise, galėsite išvengti pernelyg didelių išlaidų, kurios gali atsirasti tuomet, kai jūsų transporto priemonė susidurs su labai rimtais techniniais gedimais. Todėl kruopšti ir atsakinga automobilio priežiūra gali padėti išsaugoti nemažai papildomų lėšų.