Kaip pasirinkti kuprinę į mokyklą?

kuprineRenkantis mokyklines prekes kurpinės pasirinkimas yra bene pats svarbiausias veiksnys. OFIN siūlo labai platų kuprinių pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Tiesa, pasiūla tokia plati, kad kartais glumina. Paprasčiausiai tampa sunku ir suprasti – ko Jums reikia ir kas tikrai tiktų vaikui. Kad Jūsų paieškos OFINprekybos vietoje būtų kiek paprastesnės – nurodome gaires, kurios padės atrasti patį geriausią variantą.

Kuprinės svoris. Vaikai linkę su savimi nešiotis labai daug daiktų. Ką jau kalbėti apie tai, kad ir pačios kuprinės dažniausiai nemažai sveria. Vidutiniškai vaikiška kuprinė turi sverti iki 1 kg. Kitu atveji ji per sunki.

Estetika. Šitą aspektą jau reikia palikti vaikui. Kadangi mažasis su išsirinkta kuprine turės kiekvieną dieną keliauti į mokyklą labai svarbu, kad ji jam patiktų. Jeigu jis nori su paveiksliukais – tokią ir pirkite.

Funkcionalumas. Patogu, kai kuprinė turi labai daug kišenėlių. Tokiu atveju galima patogiai susisteminti daiktus. To mokytis reikia jau vaikystėje.

Medžiaga. Kuo kuprinės medžiaga bus tvirtesnė – tuo ilgiau pats daiktas jam tarnaus. OFIN kuprinės dažniausiai sėkmingai tarnauja net kelerius metus. Ne tik kad neplyšta, tačiau ir nuolatos skalbiamos jos vistiek išlaiko puikius atspalvius.

Forma. Pačios geriausios yra vertikalios kuprinės. Anksčiau įsigyjamos horizontalios yra kenksmingos vaiko nugarai, tad geriau tokių nepirkti.

Diržai. Kuprinės taip pat gali turėti diržus, kurie padeda net ir sunkius daiktus nešti patogiai ir tuo pačiu neiškraipytistuburo. Kuomet vaiko stuburas auga – labai svarbu rūpintis, kad jis nekryptų.

Matmenys. Žiūrėkite, kad kuprinė nebūtų per didelė. Pirmaisiais mokyklos metais ją gali tekti keisti net ir kas metus, kadangi vaikas auga labai greitai. Vėliau įsigyta sėkmingai tarnaus net ir iki 12-tos klasės.

Priedai. Kai kurios kuprinės turi tokius priedus, kaip krepšys sportinei aprangai ir panašiai. Labai patogu už vieną kainą gauti net kelis gaminius.

Kaina. Nusistačius pinigų sumą, kurią galite skirti kuprinei – sutaupysite labai daug laiko. Šiuo metu kuprinės kainuoja nuo 20 eurų. OFIN siūlo ypač kokybiškus gaminius, kurie tarnaus labai ilgai.

Gera kuprinė vaikui padės būti sėkmingu mokiniu ir tuo pačiu saugos jo sveikatą. Suteikite savo vaikams sąlygas mokytis. Galbūt jie bus mūsų jaunieji einšteinai, kurie įsimins pačias didžiausias paslaptis, kurios mums dabar atrodo neįveikiamos.

Tinkama kuprinė – kelias į sėkmę.