Kaip pakeisti nusistovėjusią gimtadienio šventimo tradiciją

Gyvenate Lietuvoje? Save vadinate tiktų tikriausiais lietuviais? Ne už kalnų jūsų gimtadienis? Tuomet nėra ko abejoti, kad savo būsimą gimtadienį organizuosite patys. Taip, deja, bet mūsų šalyje taip yra priimta jau daugybę metų. Žinoma, visuomet pasitaiko išimčių, kai geriausi draugai ir šeimos nariai nusprendžia pradžiuginti ir gimtadienį surengia už jubiliatą, tačiau tokie atvejai yra labai reti, tampantys pavienėmis išimtimis iš taisyklės. Tuo tarpu kur kas dažniau tautiečiai savo gimtadienį rengia be pašalinių žmonių pagalbos. Todėl nepaisant, kad nemaža dalis lietuvių skeptiškai žvelgia į vakarietišką kultūrą, jų požiūrį į gyvenimą ir kitus jiems būdingus aspektus – vis dėlto vakariečiai šiuo atveju yra kur kas praktiškesni ir racionalesni, kadangi gimtadienius jie organizuoja ne patys, o šiuos darbus palieka savo artimiausios aplinkos žmonėms. O tai reiškia, kad tokiu atveju jubiliatas gali būti visiškai atsipalaidavęs ir ramus, žinodamas, jog jam pačiam nereikės sukti galvos, gaišti laiko ir investuoti savo pinigų vien tam, kad surengtų savo gimtadienio vakarėlį.

Trumpi gimtadienio sveikinimaiJuk įprastai tuomet, kai gimtadienį organizuojame patys, trumpi gimtadienio sveikinimai ir keli šilti apkabinimai būna viskas, iš ko susideda į gimtadienį pakviestų žmonių veiksmai. Tuo tarpu visas tolimesnis procesas būna visiems puikiai žinomas – triukšmas, šokiai ir pernelyg didelis bei nevaržomas atsipalaidavimas. Todėl jei pastarasis scenarijus jūsų niekada nežavėjo, galbūt būtų galima ką nors pakeisti?

Žinoma, galite svarstyti, kaip tai padaryti – juk jei daugybę metų vadovavotės priešingu požiūriu ir savo gimimo dieną rengdavote patys, gali būti nelengva persiorientuoti ir taip pat pakeisti savo draugų bei artimųjų įsitikinimus. Tačiau vėlgi, jei aplinkiniai žmonės į jūsų pasiūlymą gimtadienį organizuoti ne savo rankomis, pažvelgs skeptiškai – tuomet tokie žmonės iš tikrųjų nėra verti jūsų kvietimo. Artimiausi žmonės, kuriems jūs esate svarbūs ir kurie su dideliu malonumu nori jus nustebinti ir pradžiuginti, neabejotinai sutiks surengti gimtadienio vakarėlį ir visas reikiamas užduotis atliks už jus, tokiu būdu padedant jums džiaugtis kiekviena savo gimimo dienos akimirka.