Kaip nustatomos tinklapių kūrimo paslaugos?

tinklapiu kurimasDairotės į internetinių svetainių kūrėjus, bet matote, kad niekas nepateikia preliminarių kainų? Viruisis.lt akcentuoja, kad kiekvieno kliento situacija yra individuali, todėl ir kainos visuomet būna skirtingos. Vienam klientui reikia smulkios paslaugas reprezentuojančios interneto svetainės, o kitam gali prireikti ir itin stambaus projekto, todėl logiška, kad pastarasis mokės žymiai didesnę sumą. Tiesiog paslaugų įkainis nustatomas tik atsižvelgus į tai, kiek laiko bus praleista prie užsakymo atlikimo. Profesionalūs tinklapių kūrėjai gali iš anksto paskaičiuoti kiek laiko jie užtruks prie tam tikro užsakymo, bet tam pirmiausia reikia kruopščios informacijos iš kliento. Klientas turi pateikti visą informaciją apie būsimą tinklapį, o tik tada profesionalus tinklapių kūrėjas galės daugmaž nuspėti kiek laiko jis užtruks ir koks bus paslaugų įkainis.

Paslaugų įkainiai dažniausiai nustatomi atsižvelgiant į valandinius darbus. Tai reiškia, kad paslaugų įkainis nustatomas pagal tai, kiek valandų teks dirbti prie vieno tinklapio. Dažniausiai profesionalūs specialistai turi nustatę valandinį įkainį, o kai klientas pateikia informaciją, tada galima maždaug paskaičiuoti kiek valandų bus praleista. Žinant bendrą valandų skaičių, lieka tik jį padauginti iš nustatyto įkainio. Be abejo, kuriant tinklapius visuomet išlenda tam tikri niuansai, apie kuriuos klientas nepagalvoja, todėl neretai paslaugų įkainis išauga, jeigu klientas nori kažkokių papildomų funkcijų ar darbų.

Kiekvienas norintis užsisakyti svetainių kūrimo paslaugas, pirmiausia pats turi tinkamai įvertinti ko jam reikia. Jeigu jūs kreipsitės į tinklapių kūrėjus su prašymu sukurti paslaugų svetainę, tai vargu ar čia bus kažkas aiškaus. Jūs turite pateikti tiek tinklapio išdėstymo  maketą, tiek reikalingas funkcijas ir t.t. Jeigu dizainas turės būti unikalus, tai kaina be abejo didės, nes teks samdyti dizainerį, paskui teks tą dizainą dar ir sukoduoti. Kiekvienas toks darbas vertinamas atskirai, todėl dažniausiai ir pasitaiko situacijų, kuomet kreipiamasi ne į pavienius specialistus, o būtent į komandas, kurios dirba kartu, nes jos turi visus specialistus bet kokių projektų įgyvendinimui. Pavieniai specialistai neretai negali pasiūlyti dizaino darbų ar kažkokių kitų reikalingų paslaugų.

Jeigu jums svarbu kaip užsakyti tinklapių kūrimo pasaugas, tai spauskite čia.