Kaip išvengti kičo interjero namuose?

interjeras namuoseSusikurti tokius namus apie kokius svajojome visą gyvenimą – vertas kiekvienas mūsų. Juk gyvename tik vieną kartą, tad reikia gyventi taip, kaip labiausiai norime ir kaip tikrai jaustumėmės savimi patenkinti. Baldų gamyba yra ta sritis, kuri itin atidžiai analizuoja rinkos poreikius ir atsižvelgdama į juos siūlo konkretaus stiliaus baldus. Lietuvoje ilgą laiką dominavęs klasikinis stilius šiuo metu virsta į modernų. Kad ir koks stilius jums patinka labiausiai – svarbiausia baldus ir kitas smulkmenas komponuoti taip, kad namuose nebūtų stiliaus kičo. Kaip jo išvengti ir kas tai yra?

Kičas dar kitaip vadinamas beskonybe. Jis gali būti atrandamas bet kokio pobūdžio meno kūriniuose ir kiekvienas menininkas stengiasi jo išvengti. Tiesa, ne visada viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ypač kuriant namų interjerą. Šiuo metu netgi atsirado nauja mada, kurios tikslas specialiai kurti kičą, kaip tam tikrą meno formą. Deja, dažniausiai kičas atsiranda visai netyčia ir žmonės to savo namuose nenori. Baldų gamyba taip pat gali būti įvertinama kaip beskone, taigi reikia pasidomėti, kaip išvengti kičo namuose.

  1. Žinoma, pirmiausia reikia suderinti spalvas. Dažniausiai kičas dominuoja ten, kur esti labai daug skirtingų spalvų. Vienos iš tokių mažiausiai rekomenduojamų yra violetinės, ryškiai žalios ar geltonos atspalviai. Žinoma, šitos spalvos gali atrodyti ir gražiai, tačiau labai svarbu jas suderinti ir kad pastarųjų erdvėje nebūtų per daug.
  2. Tuo pačiu reikia atsakingai žiūrėti į smulkmenų derinimą. Tiesiog per didelis skaičius įvairių niekučių gali sugadinti ilgai kurtą ir glūdintą interjerą. Svarbiausia – saikas.
  3. Baldų gamyba, žinoma, nebūtinai turi būti tradicinė, tačiau jeigu pasirinksite ypač neįprastas formas, kurias vėliau dekoruosite išskirtinai ryškiomis spalvomis – rezultatas nebus toks, kokio jūs norėtumėte.
  4. Kičas dominuoja ten, kur esamas stilius ne visai suvienodintas. Pavyzdžiui, viename kambaryje kuriamas modernus interjeras, o kitame – klasikinis. Galutinis rezultatas – ne koks. Svarbiausia, kad visuose namuose vyrautų bendras stilius, tokiu atveju daugiau arba mažiau pavyks sukurti gražų namų interjero dizainą.
  5. Labai didelis daiktų skaičius mažame plote taip pat kuria gana prastą įspūdį. Visko galima vėlgi nesunkiai išvengti. Paprasčiausiai reikia tikslingai išnaudoti erdvę: mažuose namuose siūlome laikyti mažiau daiktų, taip pat pasirinkti konkrečius baldus. Baldų gamyba padės sukurti funkcionalus baldus, kurie gali išsiskleisti arba kitaip padidėti esant poreikiui. Baldai „du viename“ – puikus pasirinkimas.

Baldų gamyba labai ženkliai prisideda prie norimo interjero kūrimo. Jeigu manote, kad pats nebūsite užtektinai kompetentingas, kad galėtumėte įgyvendinti svajonių namus – tokiu atveju rekomenduojame pasisamdyti profesionalus, kurie gali sukurti tokį interjerą, kokio Jums labiausiai norite. Žinoma, renkantis interjero dizainerį taip pa reikia įvertinti gana daug veiksnių, kadangi siekiant kokybės teks investuoti šiek tiek savo laiko.

Kiekvienas mūsų nusipelnė gyventi tokiuose namuose apie kokius svajoja. Svarbiausia yra atrasti specialistus, kurie padėtų įgyvendinti mūsų norus. O tie kurie ieško – visada randa, tad sėkmės ir keliaukite link savo tikslų.