Kaip išsirinkti tinkamą grindjuostę?

Namų interjeras šiuolaikiniam žmogui yra tikrai labai svarbus dalykas. Daugelis mūsų suka galvą kaip viską suderinti ir sukurti tobulą, tačiau išskirtinį namų interjerą. Vienas iš klausimų – kaip išsirinkti tinkamą grindjuostę? Grindjuostė, atrodo, tokia nereikšminga namų dekoro dalis. Tačiau, patikėkite, netinkamas šių detalių parinkimas gali suardyti visą kruopščiai planuotą namų ar darbo erdvės dizainą.

Namų interjero dizaineriai pasidalija keliais patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Jeigu išskirtinai nenorite profesionalų konsultacijos ir trokštate viską išsirinkti patys, tačiau turite mažai patirties namų dekoro detalių derinime, rinkitės saugiausią variantą. Tai visiškas grindų, grindjuosčių ir sienų spalvų derinimas. Na, galima pasirinkti vienos spalvos, bet šiek tiek skirtingų atspalvių detales. Patikėkite tokie namai visuomet atrodys stilingai ir skoningai.

Tačiau galima pasirinkti ir sudėtingesnį variantą – grindjuosčių derinimą prie sienų. Šiuo atveju pageidautina, jog grindjuostės būtų tokios pačios spalvos, kaip ir sienos. Tik dažnai tokiais atvejais iškyla klausimas, kaip prie tokio ansamblio derinti grindis ir duris. Viskas gana paprasta. Grindjuostes deriname prie sienų, o duris prie grindų. Šis variantas yra šiek tiek sudėtingesnis ir rizikingesnis, bet labai įdomus, nes išryškinamos grindys ir durys. Vadinasi, nesudėtingų spalvų grindjuosčių pagalba suteiksite išskirtinį dėmesį įdomesnio dizaino durims ar įmantresnio rašto grindims.

Galimas dar vienas variantas – grindjuostės derinamos prie durų. Tokiu atveju jau sienas reiks pasirinkti tinkančias prie grindų. Specialistai pasakoja, jog šis interjero variantas yra dar vis mažai populiarus, tačiau, vis tik, įgyja vis daugiau gerbėjų savo namus dekoruojančių žmonių tarpe. Jeigu esate linkę išbandyti kažką naujo, galbūt ir jūs norite išbandyti tokį namų sienų, grindų ir grindjuosčių derinimą? Namų originalumo stoka išties niekas nedrįs jūsų apkaltinti. Nebijome eksperimentuoti.