Kaip įrengti tobulą pirmąją svetainę?

Svetainė be menkiausios abejonės yra svarbiausias kiekvienų namų kambarys. Čia dažniausiai praleidžiame daugiausiai laiko ir svetainę nuolat pristatome savo svečiams. Dėl to ji privalo būti jauki ir maloni, kad jūs ir jūsų draugai galėtų čia atsipalaiduoti ir jaustis puikiai. Tačiau ką reikia žinoti, kad įrengti kuo geresnę svetainę?

Prieš perkant svetainės baldus išmatuokite kambarį ir baldų dydžius, kad jie puikiai tiktų jūsų naujoje svetainėje. Kai tai padarysite žinosite kokio dydžio ir stiliaus baldus pirkti, kad jie atitiktų jūsų norus ir poreikius. Pastaruoju metu interjero dizaineriai siūlo pirkti tokius baldus, kad korpusiniai baldai neužimtų visos sienos.

Kad svetainė atrodytų gerai, nuspręskite kokį stilių pasirinksite ir laikykitės jo. Svetainė bus baisi ir neskoninga, jei sumalsite kelis netinkamus stilius. Tai labai retai pavyksta net geriausiems dizaineriams. Jeigu pirmą karta įrenginėjate kambarį, nebijokite ir pasitarkite su specialistu prieš imantis konkrečių veiksmų . Išrinkite tik kelias pagrindinės kambario spalvas, kad jis nebūtų pernelyg spalvingas ir neskoningas.

Jei norite, kad kambarys atrodytų gyvesnis arba primintų jums apie brangias gyvenimo akimirkas, galite pakabinti kelias nuotraukas, piešinius ar paveikslėlius. Taip pat patariame nusipirkti fotodrobę: ji padarys kambarį daug unikalesnį ir stilingesnį. Net jei nesugalvojate norimo atvaizdo, įdomių bei labai gražių fotodrobių pasirinkimas yra labai platus. Šeimos nuotraukos gražiuose rėmeliuose arba gerai parinktos fotodrobės padarys kambarį daug unikalesnį. Svarbiausia yra nepersistengti, kad dekoravimo detalės „nesipjautų” su pagrindinėmis kambario spalvomis. Norimas fotodrobes internetu galite užsisakyti iš tokių puslapių, kaip Canvasway, Smilefoto, Zoombook.

Drobės internetu

Kai pirksite naujus baldus, gerai pagalvokite, kiek pinigų galite skirti. Tai apmąstę galėsite ieškoti baldų pagal kainą ir siekti kuo geresnės kokybės. Talpūs baldai bus brangesni, o jeigu pasirinksite, kokybiškas medžiagas kaina bus dar didesnė. Jeigu baldai, kurių norite, jums ne pagal kišenę, būtinai dar gerai pasižvalgykite internete.

Beieškant norimų baldų svetainės kambariui gerai pagalvokite kokių baldų norite. Prieš perkant pamąstykite, ar jie atitiks jūsų norus ir atliks norimas funkcijas.. Jei jums neužtenka pinigų norimiems baldams, pigių bet kokybiškų variantų galite rasti internete. Baldai internetinėse parduotuvėse gali sutaupyti nemažai pinigų. Gerai parinkti korpusiniai bei minkštieji bus patvarūs, tereikia gerai paieškoti. Be to, jūsų išrinkti baldai bus pristatyti į namus, todėl nereiks galvoti kaip juos pargabenti namo.

Vadovaudamiesi šiais patarimais be jokio vargo įrengsite tokią svetainę, kurioje jausitės puikiai. Svarbiausia yra žinoti ko jūs iš jos norite, bet per daug nesvajoti ir galvoti apie pinigus. Svetainė turi atspindėti jūsų namus bei visą jų didybę, tad įžengus į ją žmogus turi išgyventi tik teigiamas emocijas. Gerai parinkus baldus ir kambario spalvas, svetainė taps lyg namų vizitinė kortelė, kurią norėsite parodyti savo svečiams.