Kaip greičiau išeiti į pensiją ir gyventi pilnavertį bei sėkmingą gyvenimą

Greitos paskolos

Išmintingas pinigų valdymas yra kur kas daugiau nei matematikos suvokimas. Pastaroji dalis yra labai paprasta: išleiskite mažiau nei uždirbate, ir investuokite į skirtingas sritis, kurios anksčiau ar vėliau pavers jus turtingais.

Skaičiai nėra sudėtingi, tačiau psichologinis ir emocinis aspektas dažniausiai žmonėms neleidžia pasiekti jų finansinius tikslus. Todėl, jei mokėsite išlikti psichologiškai stiprūs, kai to labiausiai reikia – visi finansiniai procesai gali būti kur kas sklandesni ir sėkmingesni.

Nėra jokių paslapčių. Turtų kaupimo baziniai elementai buvo aprašyti dar prieš tūkstantmečius. Todėl nustokite ieškoti trumpesnių kelių ir įvairių paslapčių. Susitelkite į elementarius ir paprastus dalykus, kuriuos ne kartą girdėjote iš savo tėvų ir senelių lūpų, pvz., neišleisti daugiau nei gaunate.

Laimė ateina kartu su mokėjimu valdyti savo lūkesčius. Jūs niekada nebūsite laimingi ir nejausite pilnatvės, jei dirbsite vis sunkiau vien tam, kad įsigytumėte daugiau daiktų. Taip yra todėl, kad visada bus dar daugiau daiktų, kuriuos norėsite įsigyti. Trumpiau tariant, tokiems įpročiams nėra jokios pabaigos. Būtent dėl šios priežasties turite ištrūkti iš užburto rato. Išmokite džiaugtis tuo, ką turite.

Jūs galite turėti tai, ką norite, tačiau elkitės apgalvotai. Pasistenkite išvengti išlaidų, kurios gerokai patuština jūsų piniginę ir nesuteikia jums norimo pasitenkinimo. Mėgstate antikvarinius lėktuvus? Puiku, įsigykite jums patikusį. Automobilių kolekcionavimas jums nėra labai artimas ir patrauklus užsiėmimas? Tuomet jiems nešvaistykite savo pinigų. Pirkite tik tai, ko jums iš tikrųjų reikia, o ne tai, ką turi jūsų draugai ar kaimynai.

Mokėkite elgtis su pinigais ir išmokite tinkamai panaudoti paskolas. Nemanykite, kad paskola yra tai, nuo ko turėtumėte bėgti net neatsigręždami. Tai senamadiškas finansuose nenusimanančių žmonių požiūris. Greitos paskolos gali būti labai efektyvus jūsų finansinių siekių pagalbininkas, todėl nenuvertinkite jų. Žinoma, kadangi greitas kreditas internetu šiandien suteikiamas labai paprastai, visų pirma turite rasti patį palankiausią variantą ir kreiptis dėl tokios greitos paskolos, kuri pasižymi pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Viską automatizuokite. Kai kalbama apie santaupas ir investavimą – jūs esate patys didžiausi savo priešai. Todėl nuo šio proceso turėtumėte kaip įmanoma greičiau atsiriboti. Automatizuokite savo santaupas, sąskaitų apmokėjimą ir investavimą. Tokiu atveju jūs sutaupysite daug laiko ir išvengsite pernelyg didelių pastangų. Be to, eliminuosite bet kokių impulsyvių veiksmų sukeliamus neigiamus padarinius, pvz., visas savo pensijai skirtas santaupas išleisti įsigyjant prabangų sportinį automobilį.

Tobulumo vaikymasis yra jūsų priešas. Pernelyg dažnai mes leidžiame sau nieko nedaryti vien todėl, kad siekiame tobulumo, todėl manydami, jog nesugebėsime tam tikro veiksmo atlikti tobulai – nuleidžiame rankas. Tačiau turite suprasti, kad geriau savo užsibrėžtą tikslą įgyvendinti gerai ar netgi vidutiniškai nei apskritai nežengti nei vieno žingsnio.

Niekam nėra labiau svarbūs jūsų pinigai nei jums patiems. Todėl nelaukite, kol kas nors jums patars kur investuoti ir kokiu būdu būtų geriausia pradėti taupyti. Jūs patys turite priimti sprendimus ir pradėti veikti. Tą patį galima pritaikyti bet kurioje srityje – verslo kūrime, investavime, finansų valdyme ir kt.

Ankstyvas „išėjimas į pensiją“ gali būti pasiekiamas ranka

Taigi, greičiausiai laukiate to vienintelio ir stebuklingo patarimo? Jei taip, tuomet pasistenkite padidinti savo santaupų dydį. Nemaža dalis finansų ekspertų pataria į šalį atidėti 10 proc. savo uždarbio. Tačiau turime jus nuliūdinti – to tikrai negana. Turite atidėti bent 30 ar 40 proc. mėnesinių pajamų, o geriausiu atveju – 50. Pasiryžkite tam ir neilgai trukus suprasite, kad esate pasiruošę „ankstyvai pensijai“. Ir ne tik todėl, kad turėsite pakankamai pinigų – jūs taip pat būsite išsiugdę visiškai kitokius statistiniam žmogui nebūdingus įpročius, padedančius į kasdienybę ir materialiąją gyvenimo pusę pažvelgti kur kas paprasčiau. Todėl vietoje to, kad senatvėje jums reikėtų 100 tūkst. eurų, visiškai pakaks ir pusės tiek. Ką gi, belieka imtis veiksmų ir pasiekti savo tikslą.