Ką vartotojai turi žinoti apie 4G mobilųjį internetą?

4g mobilusis internetasNesugalvojate kokį internetą reikėtų pasirinkti būtent jums? Norisi spartaus ir nelūžinėjančio kas kelias minutes? 4G mobilusis internetas Lietuvoje veikia bene sparčiausiai. Aišku, daugelis žmonių ir paslaugų teikėjų siūlo rinktis šviesolaidinį internetą, tačiau toks pasirinkimas nėra priimtinas visiems. Mobilusis internetas suteikia daugiau galimybių, o svarbiausia – padeda ateityje išvengti įvairiausių keblumų. 4G mobilusis internetas visoje Lietuvoje veikia kuo puikiausiai. Nors šalį dengia 98 procentais, šis interneto variantas vis tiek tampa patraukliausiu pasirinkimu tiek dėl kainos, tiek ir dėl kokybės. Tad, ką turi žinoti tie, kurie ketina užsisakyti 4G mobilųjį internetą?

Paslaugų teikėjai pateikia pasiūlymus pagal kliento poreikius. Net jeigu ir nerandate jums priimtino varianto, tiesiog turėtumėte kreiptis į patį paslaugų tiekėją. Nėra taip, kad visiems taikomi vienodi mokesčiai ir planai. Kai kuriais atvejais, paslaugų tikėjai sudaro individualias sąlygas interneto paslaugų užsakymui. Yra daugiau privačių pasiūlymų, kurie dažnai į viešumą nepatenka. Tad, jeigu jus domina mobilusis interneto ryšys, tuomet tikrai drąsiai galite kreiptis į paslaugų tiekėją ir prašyti individualaus pasiūlymo.

Prieš pasirenkant planą ar prieš kreipiantis į paslaugų teikėją dėl individualaus pasiūlymo, būkite pasiruošę svarbiausią informaciją. Mobilusis 4G internetas veikia beveik visoje Lietuvoje, o tai reiškia, kad kai kuriose vietovėse jis gali neveikti, todėl teks naudotis prastesniu ryšiu. Kaip bebūtų, prieš kreipiantis į paslaugų tiekėją, jūs turite žinoti savo išnaudojamų duomenų kiekį. Paprastai kalbant, turite pasižiūrėti kiek per mėnesį išnaudojate duomenų naudojantis internetu. Tai paslaugų tiekėjui leis lengviau suprasti ko jums reikia. Tai, aišku, ir jums padės lengviau apžvelgti pasiūlymus.

Taip pat būtina pabrėžti, kad 4G mobilusis internetas naudojamas ne tik mobiliems įrenginiams, bet ir namams. Tad, jeigu jus domina interneto planai, kurie skirti būtent namams, tuomet jums teks nurodyti ir adresą, kur internetas bus naudojamas. Pagal adresą paslaugų teikėjai (ir jūs patys galite) galės pasižiūrėti kokią daugmaž interneto spartą bus galima pasiūlyti jums.

Užsakant mobilųjį 4G internetą, daug kas priklauso nuo sunaudojamų duomenų kiekio, tad būtinai pasižiūrėkite savo limitus.