Ką turite žinoti apie e. prekybos veiklos pradžią?

e prekybaJeigu svarstote apie galimybė pradėti savo verslą, ir nusprendėte, jog geriausias pasirinkimas būtų el. parduotuvė, tuomet reikėtų pasverti visus privalumus ir trūkumus. Tokios veiklos plėtra yra gana sudėtinga, nes netgi ir Lietuvoje konkurencija su laiku vis tik stiprėja. Naujiems žaidėjams ateiti į rinką nėra taip lengva, nes vis dėlto – yra jau rinkos lyderiai, kurie užsiima ypač patogias pozicijas paieškos sistemose ir ne tik, o ką jau kalbėti apie jų turimą kapitalą. Kaip bebūtų, pradėti veiklą gali visi, tačiau kaip ji pasiseks – priklausys nuo to, kokie sprendimai bus priimami. Užsiimti prekyba internetu nėra sudėtinga ir paaiškiname kodėl.

Pati pradžia visada yra labai lengva. Kalba eina apie el. parduotuvės atidarymą. Daugelis pavienių asmenų, neturėdami didžiulių biudžetų, veiklą pradeda nuo individualios pažymos gavimo. Trumpai tariant, tai paprasčiausia veiklos registravimo firma Lietuvoje. Taip pat tokia pažyma neverčia mokėti didžiulių mokesčių. Tiksliau kalbant, su individualios veiklos pažyma dirbantys asmenys mokesčius moka tik nuo gauto pelno. Tad, jeigu veikla bus nesėkminga ir nuostolinga, tuomet jums mokesčių mokėti nereikės. Aišku, išimtys taikomos Privalomojo sveikatos draudimo įmokoms, kurias kai kurie asmenys turi mokėti kas mėnesį.

Taip pat reikia žinoti, kad nemažą išlaidų dalį sudaro pakavimui skirtos medžiagos. Labai svarbu atrasti tinkamus tiekėjus, kurie už patrauklią kainą galėtų pasiūlyti kokybiškas medžiagas, saugančias prekes nuo galimų pažeidimų. Įprastos dėžės kainuotų brangiausiai, o štai specialūs siuntų vokai – pigiausiai. Žinoma, viskas priklausys nuo jūsų prekių pobūdžio ir galbūt jums netgi nereikės jokių dėžių.

Išlaidas visada galima paskaičiuoti iš anksto, bet pabrėžiama, kad tai daryti reikia itin kruopščiai. Matote, kai kurie pradedantys prekeiviai viską skaičiuoja neapdairiai. Būtinai į parduotos prekės savikainą įtraukite visas su jas susijusias išlaidas, kad žinotumėte koks tiksliai pelnas bus. Nepamirškite, kad atskaičiuoti reikės ir mokėtinus mokesčius valstybei.

Kaip bebūtų, jeigu jus domina el. prekybos veikla, tuomet tikrai nebus sunku ją pradėti. Tiesiog reikėtų plačiau pasidomėti kaip viskas vyksta ir tiek.