Ką reikėtų žinoti apie elektronines cigaretes?

elektronines cigaretesKasdien patiriate didžiules išlaidas perkant cigaretes? Galbūt galvojate kaip sumažinti rūkymo žalą? Elektroninės cigaretės, kaip teigia el. parduotuvė Cigman, šiuo metu yra laikomos vienu geriausiu sprendimu norint išvengti minėtų problemų. Jų naudojimas yra paplitęs visame pasaulyje – jas rūko tiek jauni, tiek ir solidaus amžiaus žmonės, o neretai tokią cigaretę galite pamatyti net ir įžymybių rankose. Šios cigaretės turi daugybę privalumų, tačiau nepaisant to, vis tiek viešumoje yra išgirstama įvairiausių mitų, kurie atbaido norinčius išbandyti šiuos gaminius. Čia ir apžvelkime ką galite išgirsti apie šias cigaretes.

Sakoma, kad elektroninės cigaretės nėra kažkuo ypatingos – jos nuodija organizmą lygiai taip pat kaip ir įprasti rūkalai. Manote tai tiesa? Tai yra melas, nes šie gaminiai toliau yra tiriami ekspertų, kurie patys pabrėžė, kad šių cigarečių  daroma žala organizmui yra mažesnė. Tyrėjai gali patvirtinti, kad elektroninės cigaretės turi mažiau kenksmingų medžiagų nei įprasti tabako gaminiai. Trumpai tariant, šie elektroniniai rūkalai neišskiria tokių medžiagų kaip dervų ar kitų toksinų – šios cigaretės išskiria tik nikotiną, kuris suteikia rūkalams tam tikrą įprasto tabako kvapą. Žinoma, nikotinas yra ta medžiaga, kuri sukelia ir priklausomybę, tačiau apibendrinant galime sakyti, kad būtent el. cigaretės yra kur kas mažiau kenksmingos organizmui nei paprasti tabako gaminiai.

Kai kurie žmonės mano, jog el. cigarečių naudojimas yra vos ne prabanga, nes mat jos kainuoja net šimtą eurų. Taip, kokybiška elektroninė cigaretė kainuoja apie 100 eurų, tačiau tai yra tik vienkartinis mokestis, nes šiuo produktu jūs galėsite naudotis neribotą laiką. Pagrindinis privalumas ir yra tas, kad naudojant elektroninę cigaretę, jūs sutaupote daug pinigų, nes daugkartinio naudojimo aparatas leidžia juo naudotis ilgą laiką. Papildomos išlaidos kas mėnesį susidaro apie 10 eurų, nes reguliariai tenka pildyti cigaretę specialiu skysčiu, iš kurio yra gaunami vandens garai, kuriuos vietoje dūmų traukia rūkaliai. Elektroninės cigaretės yra vienintelis būdas apsieiti be didelių rūkymo išlaidų, nes juk matote skirtumą – tai ką išleidžiate per mėnesį įprastoms cigaretėms galite išleisti tik kartą ir gauti tą patį rezultatą.