Ką pasirinkti: barzdaskutę ar įprastas skustuvas?

Berniukams pereinant į brandos etapą ir po truputį tampant vyrais, keičiasi jų balsas, kūnas tvirtėja, o ant veido pradeda augti pirmieji barzdos plaukai. Būtent nuo šio momento, kiekvienas vyras užduoda sau klausimą: su kuo aš geriau nusiskusiu barzdą? Su elektrine barzdaskute ar su įprastu skustuvu?

Kokie yra elektrinės barzdaskutės pliusai ir minusai?

Pliusai:

  • BarzdaskuteSu elektrine barzdaskute nusiskusti galima žymiai greičiau. Taip pat barzdos formavimas irgi užtrunka mažiau laiko nei naudojantis paprastu skustuvu.
  • Šiandieninėje rinkoje beveik visos elektrinės barzdaskutės turi įmontuotus akumuliatorius, todėl pilnai įkrovus, jas galima pasiimti, net į kelių dienų kelionę gamtoje, kur nebūtų elektros šaltinio.
  • Skutantis su elektrine barzdaskute jums nereikės jokių papildomų priemonių. Todėl sutaupysite nepirkdami skutimosi putų, losjono po skutimosi ir kitų priemonių. Dar daugiau, kad apsiskustumėte su barzdaskute, jums nėra reikalingas net ir vanduo.
  • Dažniausiai su elektrine barzdaskute jūs nusiskusite tiksliau, dėl įvairių skutimosi procesą palengvinančių technologinių sprendimų. Tuo pačiu išvengsite ir įsipjovimų ar įbrėžimų, kurių sunku išvengti nuolat skutantis su įprastu skustuvu.
  • Elektrinės barzdaskutės mažiau dirgina odą, todėl net ir vyrai turintys itin jautrią odą nebus išberti po skutimosi.

Minusai:

  • Elektrinės barzdaskutės neskuta taip arti odos, kaip įprasto peiliuko geležtė. Todėl norint itin „švariai“ nuskusto veido, gali tekti skutimosi procesą užbaigti su skutimosi peiliuku. Taip pat, jei jūsų barzda auga itin greitai, ją gali tekti skustis dažniau
  • Jei ruošiatės į ilgą kelionę, kurioje nebus galimybės naudotis elektros šaltiniais, tuomet jūsų barzdaskutė gali išsikrauti.
  • Dalies barzdaskučių negalima naudoti maudantis po dušu, nors gamintojai šią problemą jau yra išsprendę ir didžioji dalis naujų barzdaskučių yra atsparios vandeniui.

Šiame straipsnyje aptarėme elektrinės barzdaskutės pliusus ir minusus. Kaip jau turbūt pastebėjote, pliusų yra ženkliai daugiau nei minusų ir nors pradinė elektrinės barzdaskutės kaina yra didesnė nei įprasto skutimosi peiliuko, tačiau ilgainiui ji atsiperka ir finansiniu požiūriu. Todėl įprastą peiliuką siūlytume pirkti tik tokiu atveju, jei ruošiatės į ilgą kelionę, kurioje elektrine barzdaskute naudotis negalėsite.