Ką keliaujantiems į Tenerifę pataria kelionių ekspertai?

i tenerifeKai lietuviškas ruduo ir žiema slegia, daugelis gyventojų sugalvoja paankstinti planuojamas atostogas. Pasirenkami pirmiausiai pasitaikę skrydžiai. Dažniausiai lietuviai renkasi skrydžius į Ispaniją, o tiksliau – į Tenerifę bei kitus kurortus, kurie lepina saule, šiluma ir jūra. Kaip bebūtų, tokie neplanuoti skrydžiai ir poilsis kitose šalyse gali priversti kaip reikiant paišlaidauti. Jeigu atostogos suplanuojamos neapgalvotai, išleidžiama nemažai pinigų vien už lėktuvų bilietus. Tad, turite žinoti, kad su tuo pačiu biudžetu per metus galite pailsėti ne kartą. Svarbiausia yra vadovautis kelionių ekspertų pateikiamais patarimais, kurių internete yra apstu.

Patyrę keliautojai labiausiai pataria nevengti laiko gaišimo gaudant bilietus. Klaida būtų rinktis atsitiktinius pasiūlymus. Tiesiog jie yra vieni brangiausių. Renkantis lėktuvų bilietus, tiesiog reikėtų skirti pakankamai laiko. Nereikėtų skubėti, nes tas subėjimas kainuoja daug. Turite susirasti kelionių agentūrą arba paprastą kelionių svetainę internete ir ten peržiūrėti visus skrydžių grafikus. Įdomiausia tai, kad skirtingomis dienomis nukeliauti į Ispaniją galima skirtingomis kainomis. Pažiūrėkite į skrydžių kalendorių ir pamatysite visus geriausius pasiūlymus, kuriais liks tik pasinaudoti. Juk geriau būtų išvengti didelių išlaidų už skrydžius ir tuos pinigus galėtumėte panaudoti sekančioms atostogoms.

Kurortų pasirinkimas irgi daro nemenką įtaką išlaidoms. Yra tokių kurortų, kur paslaugų kainos didesnės nei kitur. Kad ir toje pačioje Ispanijoje – vieni kurortai siūlo pigesnį, o kiti  – brangesnį apgyvenimą. Pavyzdžiui, skrendantiems į Tenerifę nereikia baimintis dėl kelionių biudžeto. Ten paslaugų kainos yra ypač mažos. Tad, jeigu jau norite pigiai pailsėti šiltuose kraštuos, tuomet atidžiai rinkitės atostogų vietą.

Kaip jau minėta, poilsio laikas irgi yra labai svarbus. Jeigu keliaujate tuo laikotarpiu, kai atostogų sezonas (vasara) jau yra pasibaigęs, tuomet tikėtina, kad visos paslaugos kainuos mažiau. Tačiau pabrėžtina, kad jau pavasario metu kai kuriose šalyse ima augti kainos. Paprasčiausiai, kitur atostogų laikotarpis prasideda kiek anksčiau ir tai iš esmės lemia klimatas.

Jeigu norite nuskristi į Ispaniją, o tiksliau kalbant – į Tenerifę, tuomet žinokite, kad dabar tai padaryti galima už gana mažą pinigų sumą!