Ką būtina žinoti pildant spausdintuvo kasetę.

Didžiajai daliai spausdintuvais prekiaujančių įmonių spausdintuvų kasečių pildymas – bene pati populiariausia ir dažniausiai atliekama paslauga. Žmonės, siekdami sutaupyti, dažniausiai pildo savo senas rašalo kasetes vietoje to, jog įsigytų nauja. Tačiau ar ši veiklos strategija teisinga?

Optimaliausiu sprendimu siekiant sumažinti išlaidas spausdinimui yra spausdintuvo kasečių pildymas. Tačiau svarbu pastebėti, jog papildžius kasetę ji netampa nauja. Rašalo kasetė, tinkamai ją papildžius, gali kokybiškai tarnauti tik tam tikrą laiką. Visų pirma, pildant kasetę ne visada pavyksta tinkamai ją išvalyti. Dėl to seni spausdintuvo dažai gali susimaišyti su naujais, kas gali stipriai pakeisti dažų įkaitinimo temperatūra ir net sugadinti patį spausdintuvą.

Spausdintuvo kasečių pildymasVisų antra, ne visada prieš pildant kasetę specialistai ją tinkamai apžiūri.  Kartais spausdintuvas nespausdina ne todėl, jog pasibaigė dažai, o todėl, jog yra mechaninis kasetės gedimas. Nors kiekvienam kvalifikuotam specialistui aišku, jog prieš pildant spausdintuvo kasetę būtina ją tinkamai patikrinti, norėdami sutaupyti kreipiamės į nekvalifikuotus, savo darbo neišmanančius šarlatanus, kurie siekia užsidirbti netiekdami realios naudos klientui. Todėl jeigu numanote, jog anksčiau kaseciu pildymas buvo atliktas nekokybiškai, arba kreipkitės į kvalifikuotus specialistus kasetės apžiūrai, arba tiesiog įsigykite naują spausdintuvo kasetę.

Visų trečia, nekokybiškai pildant kasetę egzistuoja rizika pažeisti pačią kasetę, kadangi pigiuose salonuose pildant kasetes naudojama nekokybiška, standartų neatitinkanti įranga. Tad prieš pildydami spausdintuvo kasetę, pasidomėkite ar salone, kuriame atliekate kasetės priežiūrą, yra ši įranga: specialus siurblys, skirtas tonerių valymui, specialus tepalai, skirti mechaninių kasečių dalių sutepimui, acetonas ir spiritas, skirti uždžiuvusių dažų pašalinimui. Jeigu salone pamatėte visus šiuos įrenginius – drąsiai galite čia pildyti savo tonerį.

Nors išvardinome daug kasečių pildymo neigiamų pusių, šis spausdintuvo metodas yra bene taupiausias. Nusipirkę vieną, kokybišką kasetę, tinkamai ją pildyti galite iki penkių kartų, o tai leidžia sutaupyti ganėtinai solidžią pinigų sumą, kadangi naujos, originalios spausdinimo kasetės gali kainuoti beveik tiek pats kiek naujas spausdintuvas. Tad prieš pildydami kasetę tiesiog susiraskite vietą, kur darbas bus atliktas kokybiškai ir tinkamai ir taip taupykite savo laiką ir pinigus!