Jūsų tinklaraščio populiarinimo būdai

SEO paslaugos

Svarbiausias geros internetinės svetainės skiriamasis bruožas yra lankomumas. Jei turite tinklaraštį („blog‘ą“) ir visais įmanomais būdais stengiatės sukurti didelį natūralų lankytojų srautą, atkeliaujantį iš internetinių paieškos sistemų, tačiau jums nesiseka, turite suprasti savo daromas klaidas. Neretai iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti, kad viską darote teisingai, tačiau atidžiau pažvelgus į jūsų dabartinę internetinio marketingo strategiją, pasirodys tikrasis vaizdas.

Nuolatinis lenktyniavimas paieškos sistemų reitinguose lemia tai, kad yra nelengva pasiekti aukščiausias pozicijas paieškos sistemose. Jei iki šiol nesulaukdavote didelio lankytojų srauto, greičiausiai jūsų tinklaraščio pozicijos yra pakankamai prastos, o galbūt jūsų taikytos internetinės reklamos metodikos buvo neefektyvios ir atgyvenusios? Kad ir kaip bebūtų, galite būti tikri, kad sukūrę nuolatinį ir stabilų lankytojų srautą iš paieškos sistemų, užsitikrinsite puikią savo tinklaraščio ateitį.

Kokiais metodais sulaukti lankytojų ne iš paieškos sistemų?

Šiomis dienomis yra daugybė būdų padidinti savo tinklalapio lankomumą. Vieni siūlo už tam tikrą pinigų sumą įsigyti vartotojus (neorganinius lankytojus), atkeliaujančius statinių reklaminių skydelių, iššokančių reklamų ir papildomai naršyklėje atveriamų internetinių langų pagalba. Tuo tarpu kiti gali siūlyti dešimtis ar netgi šimtus tūkstančių unikalių lankytojų, kurie atkeliauja iš tokių šalių kaip Kinija ar Japonija. Tačiau būtina suprasti, kad pastaruoju atveju, tokie lankytojai įtakos tik lankomumą, bet nesukurs jokios pridėtinės vertės jūsų tinklaraščiui – jie didins atmetimo rodiklį, eikvos jūsų tinklalapio serverio srautą ir įtakos daugelį kitų prastėjančių rodiklių.

Todėl naudojantis kitomis internetinės reklamos priemonėmis, labai svarbu atsižvelgti į jų sukuriamą apčiuopiamą naudą ir kitus veiksnius, galinčius prisidėti prie jūsų tinklaraščio populiarinimo. Suprantama, kad tuo atveju, jei yra įgyvendinamos SEO paslaugos – vykdomi kompleksiniai veiksmai, kurie užtikrina ne tik sistemingai gerėjančias tinklaraščio (ar bet kurio kito tipo internetinio tinklalapio/elektroninės parduotuvės) pozicijas, tačiau ir nuolat didėjantį lankytojų srautą bei gerėjantį prekės ženklo žinomumą.

Socialiniai tinklai – nenuvertinkite jų naudos

„Facebook“ ir „Twitter“ yra vieni iš pagrindinių socialinių tinklų, kurie gali padėti į jūsų tinklaraštį pritraukti didelį lankytojų srautą. Jei nenaudosite šių didelio populiarumo sulaukusių virtualių bendravimo platformų, prarasite begalę potencialių lankytojų. Milijonai žmonių naudojasi šiais socialiniais tinklais, todėl nepamirškite, kad protingai sukurtas ir prižiūrimas „Facebook“ ir „Twitter“ puslapis atneš didelę naudą.

„Blogerių“ bendruomenės – puikus būdas kuriant glaudžius ryšius

Prisijungimas prie didelių tinklaraštininkų („blogerių“) bendruomenių taip pat gali atvesti nemažai tikslinių lankytojų. Jei įrodysite, kad jūsų tinklaraštis yra vertas dėmesio ir laiko, didės jūsų tinklaraščio populiarumas ir sekėjų, iš socialinių tinklų, skaičius. Be to, jei sukursite glaudžius ryšius su kitais „blogeriais“, ilgainiui jie gali ir patys imti publikuoti savo unikalius straipsnius jūsų tinklaraštyje, tokiu būdu pasiekiant dar didesnę auditoriją.

Kiti būdai siekiant generuoti lankytojų srautą

Suprantama, kad tai tikrai nėra vieninteliai būdai sukurti didelį lankytojų srautą. Būtina nepamiršti dalintis unikaliu turiniu ir kitose svetainėse, aktyviai dalyvauti internetiniuose formuose, domėtis kitų tinklaraštininkų publikuojamu turiniu, nepraleidžiant progos pasisakyti, ir atlikti dar daugelį kitų veiksmų.

Žinoma, norint sulaukti geriausio rezultato, jokiu būdu nereikėtų susitelkti tik ties viena konkrečia reklamos priemone. Kuo išsamesnė ir kompleksiškesnė bus jūsų marketingo strategija, tuo daugiau tikslinių lankytojų galėsite sulaukti. Kadangi jau minėtos SEO paslaugos apima didžiają dalį internetinio marketingo priemonių, iki šiol tai išlieka vienu iš efektyviausių būdų, padedančiu išpopuliarėti jūsų internetiniam projektui ir užtikrinančiu nuolatinį bei sistemingai augantį lankytojų srautą.