„iPhone 6s“ – naujų pranašių galimybių pavyzdys

Šiomis dienomis būtų ypač sunku rasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie technologijų milžinės „Apple“ kuriamus „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Pirmoji šios mobiliųjų serijos versija pasirodė dar 2007 m., o naujausi modeliai, kurie minėtos kompanijos renginyje pristatyti šių metų rugsėjo 9 d., yra „iPhone 6S“ ir “iPhone 6S Plus“.

iPhone 6SApie kiekvieną „Apple“ kompanijos gaminamą produktą galima kalbėti labai daug. Jau nuo pirmųjų savo gyvavimo dienų šie gamintojai visam pasauliui įrodė, kad geba kurti išskirtinius, originalius ir labai funkcionalius technologinius prietaisus. Šiuo atveju, minėtas „iPhone 6S” yra puikus viso to pavyzdys.

Pastarasis modelis, kuris visiems šių išmaniųjų telefonų entuziastams buvo pristatytas visai neseniai, išoriškai atrodo identiškai kaip ir praėjusių metų laidos 4,7 colio „iPhone 6“ modelis, tačiau pasižymi labai svarbiomis vidinių dalių ir galimų funkcijų korekcijomis.

Didžiausia ir labiausiai pastebima naujovė šių metų ‚iPhone 6S“ modelyje yra „3D Touch“ galimybė – paspaudimams jautraus ekrano technologija suteikia kur kas didesnę veiksmų laisvę. Nors atsirado nauja rožinio aukso spalva, tačiau, kaip jau minėjome, šio išmaniojo telefono laikant savo rankoje nebūtų įmanoma atskirti nuo ankstesnio modelio. Bet kuriuo atveju, išorinių detalių pokyčių nebūvimas neturi didelės reikšmės, kadangi pastarasis modelis pasižymi kur kas platesnėmis technologinėmis galimybėmis.

Reikšmingi „iPhone 6S“ kameros technologijos atnaujinimai, nauja paspaudimams jautri valdymo sistema (jau minėta „3D Touch“) ir greitesnis procesorius padeda šiam naujos kartos išmaniajam telefonui būti pakankamai geru konkurentu kitiems iki metų pabaigos pasirodysiantiems mobiliųjų technologijų gamintojų sukurtiems modeliams.

Taipogi, „Apple“ kompanijos atstovai pabrėžė ir naujo tipo chemiškai sustiprintą naujos kartos išmaniojo telefono stiklą. Tai turėtų kur kas labiau apsaugoti jį nuo įvairių įskilimų ir lūžimų tikimybės. Be to, negalima pamiršti ir atnaujintos priekinės bei galinės kameros ir vaizdo kokybės. Kaip žinia, daugelį metų ši kompanija savo gaminamus išmaniuosius telefonus komplektuodavo su 8 megapikselių galine kamera, tuo tarpu „iPhone 6S“ modelyje galima mėgautis net 12 megapikselių. Ką jau kalbėti apie tai, kad autofokusavimo funkcija greitai ir tiksliai nustato fotografuojamą objektą ir tinkamai perteikia visas spalvas.

Be jokios abejonės, tai tikrai nėra baigtinis naujojo „iPhone 6S“ modelio naujų galimybių sąrašas. Akivaizdu, kad „Apple“ gamintojai gerokai pasistengė ir sugebėjo sukurti nepalyginti daugiau modernių funkcijų.