Interjero dizainas negali būti kuriamas šešėlinių specialistų

interjero dizainasGeriausi interjero dizaino kūrimo specialistai pabrėžia, kad šiais laikais yra daug žmonių, kurie apsimetinėja profesionaliais interjero dizaineriais ir šitaip išvilioja pinigus iš patiklių žmonių. Kiekvienam būsimam klientui rekomenduojama atsižvelgti į visas saugumo galimybes, todėl jokiu būdu nereikėtų galvoti, kad interjero dizainas gali būti kuriamas ir šešėlinių specialistų. Šešėlyje dirbantys dizaineriai neretai būna net ir sukčiai, kurie sugeba pakenkti, ir iš dalies – pasisavinti klientų pinigus. Profesionalūs dizaineriai, kurie šioje srityje dirba legaliai, visada pataria vengti tokių asmenų, nes patys galite nė nepastebėti kaip būsite apgauti. Dabar yra didžiulės galimybės kreiptis tiek į laisvai samdomus dizainerius, tiek ir įmones, kurios visus darbus atliks pagal saugumo standartus. Tuo labiau, kad legaliai dirbantys dizaineriai tik parodo savo požiūrį į šią sritį.

Profesionalias paslaugas teikiantys interjero dizaineriai teigia, kad užsisakant jų paslaugas, visada yra pasirašoma sutartis, kuri klientus apsaugoja nuo pinigų praradimo. Toje sutartyje garantijos yra taikomos ne tik klientams, bet ir patiems specialistams. Trumpai tariant, jeigu jūs norite samdyti interjero dizainerį, ir jeigu jau jį susiradote, būtinai teiraukitės ar bus pasirašoma sutartis. Jeigu toks specialistas vengia sutarties pasirašymo, tai juo pasitikėti jūs net neturite teisės, nes jis jau iškart kelia įtarimų – visi normalūs dizaineriai tokias sutartis sudaro be jokių išimčių.

Interjero dizainas pradedamas kurti tik po to kai yra sudaroma minėta sutartis. Toje sutartyje jūs su specialistu galite nurodyti darbų atlikimo terminus, kainas, papildomus darbus ir t.t. Jeigu sutarties punktai yra pažeidžiami, tada jūs turėsite teisę kreiptis į teismą. Taip pat sutartyje jūs galite apibrėžti ir atsiskaitymo tvarką, bet turėkite galvoje, kad dauguma profesionalių dizainerių norės gauti avansą, kuris gali siekti net ir pusę visos sumos. Čia jau patiems teks tartis su pasirinktu specialistu.

Kas liečia šešėlyje dirbančius dizainerius, tai jų jums rinktis nėra rekomenduojama todėl, kad galite turėti problemų. Pavyzdžiui, jeigu mokesčių inspektoriai sugalvotų patikrinti kiek pinigų išleidote interjero dizaino kūrimui, jums neužteks pasakyti, kad viską darėte patys – jie viską paskaičiuos.