Įmonių steigimas: kaip viską atlikti greičiau?

imoniu steigimasPlanuojantiems pradėti verslą visada kyla klausimų su veiklos įteisinimu, tačiau pastebima, kad įmonių steigimas ar kažkokios veiklos įregistravimas kaip reikiant supaprastinamas jeigu į pagalbą pasitelkiami profesionalai. Dabar Lietuvoje yra patikimų įmonių, kurios padeda tinkamai įteisinti veiklą tiek naujokams, tiek ir patyrusiems žmonėms. Tai reiškia, kad jeigu norite sutaupyti laiko ir pinigų veiklos legalizavimo metu, tai jums tiesiog reikėtų kreiptis į įmonių registravimo paslaugas teikiančius specialistus. Šias paslaugas teikia tiek įmonės, tiek ir privatūs konsultantai. Be abejo, registruojant įmonę per tokius tarpininkus, yra išvengiamas laiko gaišimas ir apeinami keli reikalavimai.

Dabar įmones registruoti norintys asmenys privalo turėti įstatinį kapitalą. Žinoma, tai taikoma ne visų tipų juridiniams asmenims. Kreipiantis į specialistus, galima išvengti tokio reikalavimo. Kai kurie įmonių registravimo paslaugas teikiantys profesionalai padeda suformuoti įstatinį kapitalą, todėl jų klientams veiklos įteisinimas netampa jokia kančia – jie veiklą gali pradėti iškart vos tik įmonė įregistruojama. Taip pat tokie paslaugų tekėjai padeda tvarkyti ir visus kitus dokumentus, tad čia jau nuo paties kliento priklausys kiek laiko jis sugaiš.

Verta pabrėžti, kad dauguma įmonių registravimo paslaugas teikiančių specialistų gali pasiūlyti ne tik įstatinio kapitalo suformavimo paslaugą – jie gali pasiūlyti ir įmonei reikalingą registracijos adresą. Kiekvienas asmuo, registruojantis įmonę, privalo nurodyti adresą, o jeigu jo nėra, tai įmonė negali būti registruojama. Būtent tuo ir užsiima minėtas paslaugas teikiantys specialistai. Jie suteikia visus reikalingus resursus ir padeda įregistruoti įmones net neturint kapitalo ar adreso.

Kaip bebūtų, visus specialistus reikėtų rinktis tik detaliai peržiūrėjus atsiliepimus apie jų paslaugas. Matote, yra tokių paslaugų teikėjų, kurie parduoda jau įregistruotas įmones, tačiau klientams nepasako, jog ai kurios iš jų turi įsiskolinimų. Naivūs ir nieko neišmanantys žmonės gali būti lengvai apgaunami, todėl ieškant pagalbos verslo įteisinimo metu, būtina kreiptis tik į profesionalius ir gerą reputaciją turinčius paslaugų teikėjus, jog vėliau nereikėtų krimstis dėl patirtų nuostolių. Visus įmonių registravimo paslaugas teikiančius specialistus jūs galite rasti internete.