Įmonių registravimas Lietuvoje

imones registravimasPradedant verslą, pirmiausia yra būtina pasirūpinti jo įteisinimu – čia reikalingas atidumas, nes tam tikrose srityse, pasirinkta įteisinimo forma gali būti atnešanti daugiau nuostolių nei įprastai. Trumpai tariant, nemažai pradedančiųjų verslininkų iš karto renkasi įmonės registravimą, nors šis pasirinkimas nėra itin geras, jeigu apimtys tokios menkos, jog gaunamos pajamos yra pakankamos tik vieno darbuotojo atlyginimui mokėti. Svarbiausia yra tai, jog įmonę registruoti reikia tada, kai jūsų apyvarta yra gana didelė arba pajėgianti išlaikyti esamu darbuotojus.

Įmonės steigimas Lietuvoje yra galimas dviem variantais. Pirmasis, tai kai jūs patys imatės įmonės registravimo t.y. atliekate visus procesus patys. Žinoma, tam reikia turėti ir pakankamą žinių bagažą, nes čia gana sudėtinga procedūra, kurios metu, be teisinių žinių, tikrai bus sunku paruošti visus reikalingus dokumentus registrų centrui ir kitoms institucijoms. Kitas variantas – įmonės registravimą patikėti tuo užsiimantiems specialistams. Šie už jus sutvarkys visus registravimo reikalus ir jums neteks nieko daugiau daryti, kaip tik sąžiningai vykdyti veiklą.

Kas liečia šiuos paslaugų teikėjus, tai verta pabrėžti, jog pasinaudojant jų paslaugomis, yra išvengiamos didžiulės išlaidos. Tai reiškia, jog šios įmonės gali supaprastinti visą registravimo procesą ir, pasitelkiant tam tikras teisines žinias, sumažinti jūsų išlaidas kelis kartus. Jeigu patys registruosite įmonę, tai faktas, jog jums reikės kažkokių patalpų, nes juk įmonės buveinės adresas yra būtinas, todėl čia jau susidaro pirmosios išlaidos. Registruojant bendrovę, būtinas įstatinis kapitalas, pavyzdžiui, uždarajai akcinei bendrovei reikia turėti 10 000lt įstatinį kapitalą. Pasinaudojus įmonių registravimo darbus atliekančių bendrovių paslaugomis, jūs išvengiate įstatinio kapitalo mokėjimo, nes šios įmonės pačios jį suformuoja pagal tam tikrus teisės aktus. Taip pat reikėtų pabrėžti – šios bendrovės pasirūpina, jog netektų pirkti patalpų – jos suteikia ir įmonės registracijos adresą.

Visai nesvarbu ar jums reikalingas mažosios bendrijos registravimas ar kitos bendrovės steigimas – šie specialistai gali atlikti visus reikalingus darbus, kurie jums sutaupys gana nemažai pinigų, kuriuos galėtumėte skirti būtent verslo plėtrai ir apimčių didinimui. Svarbu yra tai, jog kiekvienas šių paslaugų teikėjas gali padėti jums sumažinti išlaidas bei padės išvengti didelio laiko gaišimo, nes jį tikrai eikvotumėte, jeigu registravimo darbų imtumėtės neturėdami visiškai jokių žinių, kurios yra būtinos šiame procese.