Įgriso mokėti pinigus už skelbimų talpinimą? Dabar siūlomos alternatyvos

kretingos skelbimaiKylant nemenkam nepasitenkinimui dėl skelbimų portalų bandymo nepagrįstai pasipelnyti vartotojų sąskaita, kai kurie verslininkai ir privatūs asmenys ėmėsi iniciatyvos skatinant konkurenciją tarp šių portalų. Atsiranda vis daugiau nemokamus skelbimus leidžiančių talpinti tinklapių, kurie netgi neriboja talpinamų skelbimų skaičiaus. Vartotojams, kuriems įgriso mokėti milžiniškas sumas už kiekvieną skelbimą, dabar siūloma naudotis regioninių skelbimų tinklapių siūlomomis galimybėmis.

Dabar vartotojai gali rinktis skelbimų talpinimą būtent jų miesto tinklapiuose. Įprastai tokie portalai pasiskirstę pagal apskritis. Aiškiau kalbant, dabar kiekviename mieste yra specializuoti portalai, į kuriuos skelbimus dėti gali tik tam tikrų miestų ar netoli jų gyvenantys vartotojai.

Tokių regioninių portalų kas kart daugėja, todėl didiesiems skelbimų tinklapiams atsiranda nemenkų kliūčių siekiant pritraukti naujus vartotojus. Vartotojai renkasi tai kas nemokama, todėl matoma, jog jau kai kurie stambiausi rinkos žaidėjai pakeitė kainodarą arba apskritai atsisakė minties imti pinigus už skelbimų talpinimą. Žinoma, vis dar yra keli didieji portalai, kaip matoma, net nesiruošia leisti kainų, tuo labiau – leisti dėti skelbimus nemokamai. Dėl šios priežasties vartotojams siūloma domėtis visomis nemokamų skelbimų talpinimo galimybėmis. Tiesa, reikėtų paminėti tai, kad regioniniuose skelbimų portaluose dažnai vyrauja ir standartinės taisyklės, kurių privalu laikytis.

Pavyzdžiui, Kretingos skelbimai turėtų būti talpinami tik šio miesto ar rajono gyventojų, Vilniaus skelbimai – sostinės gyventojų ir t.t. Jeigu bandysite dėti skelbimus į kitų miestų portalus, tikėtina, kad jūsų skelbimai bus panaikinti. Išimtis taikoma tais atvejais, jeigu parduodamos prekės ar paslaugos siūlomos visoje Lietuvoje.

Kalbant apie regioninių skelbimų tinklapių nustatytas taisykles, labiausiai išskirti reikėtų sąžiningumo principus. Jais ir remiasi visos tokių nemokamų portalų taisyklės. Vartotojams pabrėžiama, kad nevalia talpinti skelbimų, kurių paskirtis yra padidinti pasiūlymo matomumą. Tarkime – įdėjus tą patį skelbimą keletą kartų iš eilės, jūs galite būti laikomi pažeidžiančiais sąžiningumo principus, nes taip kenkiate kitiems vartotojams. Norint išvengti nesklandumų, skelbimus siūloma dėti saikingai. Žinoma, tai neliečia tų atvejų, kuomet kiekvienas skelbimas yra skirtingas t.y. kai parduodate kelis daiktus ir kiekvienam jų sukuriate atskirus skelbimus.

Tad, jeigu nenorite mokėti pinigų už skelbimų talpinimą, rinkitės nemokamus regioninius skelbimų tinklapius.