Gruzija ir Kipras – geriausios vietos atostogoms

gruzijaPietų kurortai jau ruošiasi turistų antplūdžiui, o šiemet bene patraukliausiomis poilsio vietomis yra laikomos Gruzija bei Kipras. Čia šią vasarą manoma, kad susirinks labai daug poilsiautojų iš viso pasaulio. Taip, ne tik Lietuvoje aktyviai yra perkami bilietai – kitų šalių turistai jau seniai suplanavo keliones į šiuos kurortus. Dabar šios vietos yra patrauklios tuo, kad esant krizei, šiose vietose paslaugų bei prekių kainos yra labai kritusios. Taip pat ir lėktuvų bilietai kainuoja nedaug.

Kas liečia Gruziją, ko gero ir dabar jau spaudoje matote įvairiausius straipsnius, kuriuose yra pabrėžiamos šios šalies teigiamos savybės kainų atžvilgiu. Vasaros laikotarpiu planuojama, kad populiariausi kurortai dar labiau atpigins savo paslaugų įkainius. Tai liečia ir viešbučius, ir turistų pamėgtas vietas. Tam, kad šios vietos išsilaikytų, jos turistus vilios mažomis kainomis, nes įprasta, kad tokioje situacijoje šios šalies verslininkai nelabai gali manipuliuoti klientais iš kitų kraštų. Gruzijos svetingumas į naudą bus poilsiautojams, kurie norės pigių atostogų. Ne, pigios tai dar nereiškia, kad prastos – jos bus pigios, tačiau kupinos malonių įspūdžių. Tiesiog kainų rodikliai bus skirtingi. Lyginant, tarkime su Turkijos kurortais, šioje šalyje viskas galbūt bus net gi per pus pigiau. Nors pastaruosius kelis metus čia kainos tik leidžiasi, šią vasarą dar labiau apsimokės vykti į šią šalį net ir ilgų atostogų. Nesuklysime sakydami, kad dabar populiariausiuose Gruzijos kurortuose atostogauti bus pigiau negu Palangoje ar Šventojoje – kainos tikrai skirsis, o viena to priežasčių – svetingumas.

Kas liečia Kiprą, čia situacija yra analogiška, nes bankų griūtis kaip reikiant smogė šios vietos gyventojams. Kipre atostogauti gali kiekvienas, net ir turintis labai ribotą biudžetą. Vėlgi – tai būtų pats geriausias variantas, jeigu atostogas norėtumėte praleisti už Lietuvos ribų. Šios dvi vietovės yra panašios tuo, kad jūs galėsite mėgautis jūros malonumais, o juk Palangoje to pigiai padaryti negalėsite.

Kalbant apie bilietų kainas, turėtumėte žinoti, kad rezervacijos jau prasidėjo ankstyvą pavasarį. Dabar kelionių bilietai yra užsakomi nedelsiant, todėl nenustebkite, jeigu jums bus sunku juos rasti internete. Siūlytume galbūt daugiau laiko praleisti ieškant pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų, nes tikimybė, kad išleisite dar mažiau pinigų – didelė. Tiesa, tie skrydžiai vykdomai greitai, tad atostogų suplanuoti ko gero nepavyks iš anksto. Tai padaryti ko gero galėsite tik per porą dienų, nes dažniausiai tie bilietai yra parduodami su vienintele įprasta sąlyga – išvykimas nedelsiant. Paprasčiausiai, jeigu planuojate vykti į Gruziją ar Kiprą, tai daryti turėtumėte nedelsiant – tiesiog ekspromtu suplanavę atostogas, į kurias galėtumėte vykti iškart sekančią dieną. Savo atostogas vasaros metu suplanuoti spėsite, o vietų šiuose kurortuose bus neabejotinai. Siūlytume nesivaržyti ir nepraleisti eilinių atostogų Lietuvoje, nes galimybės išvykti svetur už mažą kainą tikrai yra didelės.