Greitos paskolos

greitos paskolosIeškantys paskolos neretai susiduria su tam tikromis kliūtimis – jų skolinimosi galimybės yra ribojamos ne tik kredito tiekėjų, bet ir galiojančių teisės aktų, kurie numato klientų mokumo vertinimo tvarką. Verta pastebėti – nemažai besiskolinančiųjų dažniausiai yra patys kalti dėl to, jog jiems paskola nėra suteikiama. Visą skolinimosi tvarką reglamentuoja greitųjų kreditų įstatymas, tad siūlytume apžvelgti svarbiausius apsektus.

Jei besiskolinantis asmuo yra neatsakingas, tai jokiu būdu jam pinigų skolinti negalima. Paprasčiausiai, tai akcentuoja tam tikri teisės aktai, o ir patys kredito teikėjai nelabai nori turėti reikalų su nesąžiningais asmenimis. Trumpai tariant, jeigu jūsų praeitis pasižymi tuo, jog kažkam negrąžinote skolos ar tiesiog vengėte sumokėti komunalinius mokesčius, tai neabejotinai bus išlikę įrašai viešoje skolininkų duomenų bazėje – joje yra talpinami visi atsakingumo stoka pasižymintys asmenys. Tik iki galo įvykdę savo ankstesnius įsipareigojimus asmenys gali pasinaudoti skolinimosi galimybėmis ne tik internetu, bet ir bankuose.

Greitos paskolos taip pat nėra teikiamos ir bedarbiams asmenims. Paprasčiausiai, bedarbiai negauna pajamų, o jeigu negauna – iš ko bus mokamos kredito įmokos? Tas pats galioja ir ribotas pajamas gaunantiems asmenims, kurie vos suduria galą su galu. Čia reikėtų pabrėžti, jog jokiu būdu negalite kredito įmokoms skirti daugiau nei 40 gaunamų pajamų, nes tokiems asmenims pinigus skolinti yra draudžiama.

Kas liečia kitus niuansus, tai vertėtų pastebėti, jog neretai individualią veiklą vykdantys asmenys skundžiasi negalintys gauti jokios paskolos iš viešų bendrovių. Turėtumėte žinoti tai, jog kiekvienas žmogus, vykdydamas individualią veiklą, niekaip negali patvirtinti savo pajamų kol jos nėra matomos sodros duomenų bazėse. Tai reiškia, jog sąžiningai mokantys mokesčius už IV, dažniausiai juos sumoka kartą per metus – pateikiant deklaraciją, o per tą visą laikotarpį, jūsų pajamos viešose duomenų bazėse nėra registruojamos, nebent valstybinį socialinį draudimą mokate kiekvieną mėnesį – būtent tada šią problemą yra nesunku išspręsti, nes tokiu atveju, kredito teikėjai gali maždaug paskaičiuoti kokias pajamas generuojate iš individualios veiklos. Tokiu atveju, paskolos teikėjai gali apskaičiuoti jūsų skolinimosi galimybes, tad trumpai tariant – jeigu kiekvieną mėnesį nemokate valstybinio socialinio draudimo įmokų už individualią veiklą, tai paskolos tikrai negausite, kad ir kaip norėtumėte.

Tai yra vienos pagrindinių priežasčių, kodėl greitos paskolos dažniausiai nėra suteikiamos tam tikriems asmenims.