Greitos paskolos internetu nėra IV išlaidos

paskolosJeigu įregistravote individualią veiklą pagal pažymą ir nežinote kaip turėtumėte tinkamai vesti apskaitą, jums galėtų pagelbėti mokesčių inspekcija, bet aišku – daug informacijos galite rasti ir internete. Jeigu jūs neturite net sąskaitų pavyzdžio, tai jį nesunkiai surasite pasinaudoję paieškos sistemomis. Jums ten reikia suvesti raktinį žodį „sąskaita faktūra šablonas“ ir tada gausite nuorodas į pavyzdžius. Tie kurie nori patys spausdintis apskaitos dokumentus privalo žinoti, kad nėra būtina iškart keliauti į blankų parduotuvę ir ten pirkti visus šablonus. Mokesčių inspektoriai pabrėžia, kad šie individualios veiklos apskaitos dokumentai gali būti spausdinami pačių. Štai kodėl siūlytume susirasti šabloną ir jį prisitaikyti savo veikloje.

Tiesa, sąskaitos faktūros nėra vienintelis apskaitos dokumentas, kurį jums teks pildyti. Jums taipogi prireiks ir gyventojo individualios veiklos pajamų – išlaidų apskaitos žurnalo. Būtent tai bus jūsų apskaita t.y. sąskaitos ir šis žurnalas, kurio pavyzdį vėlgi – galite rasti internete. Būtina pabrėžti, kad apskaitos žurnale išlaidomis gali būti nurodomi tie leidžiami atskaitymai, kurie yra įtraukti į sąrašą. Tai reiškia, kad ne visas išlaidas galima įtraukti į apskaitą. Pavyzdžiui, neretai kai kurie fiziniai asmenys skolinasi pinigus tam, kad galėtų pradėti vykdyti savo veiklą, tačiau turite žinoti, kad paskolos ir kreditai negali būti įtraukti į individualios veiklos išlaidas. Jeigu jūs pasinaudojote greita paskola internetu tam, kad galėtumėte nusipirkti kompiuterį, kuris bus skirtas jūsų individualiai veiklai, tai jums į išlaidas reikėtų traukti ne paskolą, o būtent kompiuterį. Taip pat reikia žinoti, kad kompiuteriai yra priskiriami prie ilgalaikio turto nusidėvėjimo, todėl čia apskaitą reikėtų vesti bent jau pasidomėjus kaip tokius pirkinius įtraukti prie leidžiamų atskaitymų.

Individuali veikla yra patogi tuo, kad ją bet kada galima įregistruoti, o svarbiausia – išregistravimas yra lygiai toks pat paprastas kaip ir įregistravimas. Jums nereikės gaišti laiko, nes išregistruoti veiklą  galėsite ir internetu. Jums užteks pateikti tą pačią formą, tik teks jau pažymėti laukelį, kad veikla yra nutraukiama, o ne registruojama. Tai padaryti gali VMI portale.