Greitos paskolos internetu, kai jų labiausiai reikia

Greitos paskolos internetu

Kiek daug žmonių šiomis dienomis susiduria su rimtomis finansinėmis problemomis. Tai yra didelė mūsų šalies problema, kurią jau daug metų bandoma spręsti, tačiau vis nesėkmingai. Turbūt kiekvienas tautietis puikiai žino, su kokiais iššūkiais ir kokiomis permainomis teko susidurti 2008 metais, kai prasidėjo ekonominė krizė. Ir nors, tai buvo visuotinė problema, vis dėlto Lietuva nuo krizės nukentėjo ypač smarkiai, o tai tiesiogiai įtakojo ir gyventojų finansinę padėtį. Nepaisant to, kad valdžios atstovai jau seniai kaip susitarę teigia, jog krizė baigėsi, didžioji dalis gyventojų taip anaiptol nemano – įvedus eurą finansinė žmonių padėtis dar labiau pablogėjo, todėl visiškai nestebina, kad greitos paskolos internetu sulaukė dar didesnio vartotojų dėmesio.

Taip, supratote visiškai teisingai – greitos paskolos internetu yra būtent tai, kas gelbėjo ir tebegelbsti šimtams tūkstančių Lietuvos gyventojų. Ir nežiūrint į tai, kad visuomet atsiras didelių skeptikų, teigiančių, jog toks finansinių problemų sprendimo būdas yra niekam tikęs, vis dėlto faktai rodo priešingai. Greita paskola internetu gali išgelbėti daugelį, jei panaudojama tinkamai. Žinoma, nekalbame apie atvejus, kuomet vartotojai šiomis finansinėmis paslaugomis naudojasi visiškai neatsakingai ir veltui iššvaistę kreditorių jiems suteiktus pinigus, įklimpsta į dar didesnes skolas – tai yra visiškai kitokia situacija, kuri nėra susijusi su atsakingu skolinimusi ir sėkmingu gautos paskolos grąžinimu.

Kita vertus, nereikėtų suprasti klaidingai – juk ne visos situacijos yra vienodos, todėl ne visuomet galime išsigelbėti, jei pasinaudojame greitosiomis paskolomis. Kartais prireikia kur kas didesnės pinigų sumos, todėl turime kreiptis dėl ilgalaikes paskolos, kurią taip pat gali suteikti įvairias finansines paslaugas (tarp kurių yra ir greitos paskolos internetu) teikiančios kredito bendrovės. Turbūt šiuo atveju kai kuriems vartotojams kyla klausimas – kuo greita paskola skiriasi nuo ilgalaikės paskolos internetu?

Visų pirma, reikia pabrėžti svarbų panašumą – tiek viena, tiek ir kita paskola yra suteikiama labai greitai. Vartotojai tai gali padaryti naudodamiesi internetu, net neišeidami iš savo namų. Tuo tarpu svarbiausias ir pagrindinis šių dviejų finansinių įsipareigojimų skirtumas yra paskolos dydis. Ilgalaikės paskolos yra kur kas didesnės nei tuo tarpu greitieji kreditai. Taip pat svarbu nepamiršti, kad dažniausiai greitoji paskola turi būti grąžinta per pakankamai trumpą laiko tarpą, o vartojamoji paskola pasižymi ilgesniu grąžinimo terminu.

Kreiptis dėl greitojo kredito ar ilgalaikės paskolos?

Ilgalaikes paskolos

Kaip jau supratote, tai du skirtingi finansiniai instrumentai. Dažniausiai dėl greitosios paskolos kreipiamasi tuomet, kai labai greitai reikia nedidelės pinigų sumos. Pavyzdžiui, netikėtinai patyrėte dideles išlaidas ir išseko jūsų mėnesinis biudžetas, o iki naujo atlyginimo liko dar savaitė ar kelios. Žinodami, kad bet kuriuo atveju gausite atlyginimą ir galėsite padengti gautą paskolą, galite kreiptis į pasirinktus kreditorius ir užpildyti paraišką reikiamo dydžio paskolai.

Tuo tarpu, jei norite ilgalaikės paskolos, greičiausiai planuojate patirti didesnes išlaidas. Ilgalaikės paskolos internetu atveju, vartotojai dažnai planuoja būsto remontą, nori įsigyti naujesnį automobilį ar bando įsigyti didesnės piniginės vertės baldus ar buitinę techniką. Kaip žinia, visa tai gali kainuoti ne vieną tūkstantį eurų, o neretai siekti ir dešimtis tūkstančių, todėl jei neturime tokių didelių santaupų, galime kreiptis į kreditorius ir prašyti vartojamosios paskolos. Be abejo, nereikėtų pamiršti ir dar vienos svarbios detalės – kadangi ilgalaikės paskolos yra didesnės, o grąžinimo terminas ilgesnis, jų palūkanos taip pat yra kur kas mažesnės nei greitųjų kreditų.

Kaip planuoti savo biudžetą, kad greitos ir ilgalaikės paskolos internetu nesukeltų keblumų?

Tai labai aktualu kiekvienam tokio pobūdžio finansinėmis paslaugomis besinaudojančiam vartotojui. Neretai gauti paskolą yra pakankamai paprasta ir greita, tačiau tai nereiškia, kad į šias paslaugas galime žvelgti pro pirštus. Kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas kreditoriams. Todėl prieš kreipiantis dėl greitojo kredito ar ilgalaikės paskolos – reikėtų labai gerai apgalvoti tokį sprendimą.

Taigi, visų pirma turite įvertinti savo gaunamas pajamas. Jei gyvenate su šeima, vertinkite bendrą šeimos biudžetą. Kai tai atliksite, būtinai kruopščiai apskaičiuokite kiekvieną mėnesį patiriamas išlaidas. Tai svarbu ne tik tam, kad galėtumėte sklandžiai ir laiku grąžinti gautą paskolą. Išlaidų fiksavimas yra labai puiki priemonė nustatyti ir pašalinti nereikalingas išlaidas, kurių bene kiekvienas iš mūsų patiriame labai dažnai.

Kai visą tai atliksime, žinosime tikruosius savo finansinius pajėgumus. Tokiu atveju bus paprasčiau apskaičiuoti ar gauta paskola galės būti grąžinta nepatiriant didelių finansinių nuostolių.

Ką gi, belieka peržiūrėti kreditorių pasiūlymus, įvertinti savo finansinę padėtį ir pasirinkus tinkamiausią paskolos variantą – užpildyti paraišką paskolai gauti.