Greitas kreditas padės ir netekties atveju

greitas kreditasEsame įpratę pamąstyti, kad greitas kreditas gali būti reikalingas tuomet, kai tuokiamės, kai neužtenka pinigų vestuvėms. Tačiau ar pagalvojame apie tai, kad skolintis tenka ne tik per linksmąsias šventes, bet ir per pačias liūdniausias? Jeigu esate matę, kaip atrodo romų ar kitų etnografinių tautų laidotuvės, tikrai žinote, jog jos iškilmingos ir reikalaujančios lėšų. Mes laidojame kukliau, tačiau vis dar yra žmonių, kuriems palaidoti paprastai, be ceremonijų ir be vaišių, būtų gėda ir nepagarbu. Todėl laidojimui prireikia taip pat nemažų išlaidų. O santaupų ne visada yra. Tikėtina, kad vestuvėms žmonės ruošiasi bent kelis mėnesius ir tam taupo, o štai mirtis gali ateiti netikėtai. Kokioms išlaidoms laidotuvių atveju gali pasitarnauti greiti kreditai?

 

Prireiks pasiskolinti

 

Sakoma, jeigu žinotume, kur krisime, pasidėtume pagalvę. Taigi, ir greiti kreditai internetu nebūtų reikalingi, jeigu žinotume, kad netrukus teks ruoštis laidotuvėms. Dažniausiai jų pasiskolinimą dėl netekties nulemia tokios aplinkybės:

  • Netikėta mirtis – nebuvo sukaupta pinigų laidojimui;
  • Labai skaudi ir įžymi mirtis – reikia iškelti didesnes laidotuves;
  • Laidotuvių prireikia kaip tik po to, kai buvo stipriai paišlaidauta ir išleistos santaupos;
  • Žinoma, kad po laidotuvių bus gautos dar 3 pensijos, todėl kreditai ir jos išeis „tas ant to“.

 

Šarvojimo salė

 

Jeigu skaičiuotume paprastai, pirmiausia galėtume įtraukti į skaičiavimą tai, kad greitos paskolos gali prireikti vien susimokėjimui už šarvojimo salę. Priklausomai nuo to, kur bus šarvojama ir kiek dienų, kaina gali svyruoti nuo šimto iki daugiau negu tūkstančio eurų. Kai kas šarvoja tik dieną, kiti laiko tris dienas. Vieniems užtenka kuklios mažos salės kur nors miestelyje ar kaime, kiti nori prabangių šarvojimo namų. Taigi, tai išlaidų suma, kurią tikrai prireiks padengti, jeigu darysite kažkokį atsisveikinimą su velioniu.

 

Vaišės ir gedulingi pietūs

 

Atsisveikinimo su velionio metu tikriausiai susitiks nemažai jo giminių ir draugų. Tam irgi išeis dalis greitos paskolos internetu. Gedulingi pietūs yra brangesnė išlaidų grupė, nes užsakomos ir padavėjos, ir virėjai, arba einama pavalgyti tiesiog į kažkokį restoraną. Kur žmogui pamaitinti kainuoja nuo kelių iki kelių dešimčių eurų. Vaišės – tai tas kambariukas netoli šarvojimo salės, kur tenka vestis draugus ir artimuosius, kai yra kažkas pašarvojama. Tam daug maisto neišeis, tačiau vis tiek reikės papjaustyti sumuštinių ir šio bei to saldaus padėti.

 

Giedotojai

Nėra privaloma, tačiau kai kurie žmonės užsako ir giedotojus arba net visą kamerinį ansamblį, kuris gražiai pagriežia giesmes, rožančių. Tačiau, būkite tikri, tokie malonumai tikrai kainuoja daugiau negu įsivaizduojate. Tad jeigu tikitės, kad visi žmonės atneš pinigų laidotuvėms, tuomet galite sau leisti ir didesnį prabangą. Tačiau ir prieš skolinantis reikėtų įsivertinti, kiek tikrai grąžinsite labai lengvai, o kiek priklausys nuo giminių dosnumo, kurie jums atveš tų prekių.

 

Mišios ir kunigo palaiminimas

 

Bažnytinės paslaugos irgi mokamos, tik jos vadinamos „auka“. Kunigui už palaiminimą sumokėsite galbūt tiek, kiek jis pasakys, o už mišias tiek, kiek galėsite. Tačiau bendroje sumoje, tai taip pat taps didesnėmis išlaidomis negu norėtumėt,e ir kreditai paskolos labai pravers.

 

Kapinės: duobkasiai, antkapis

 

Nemažai žmonių antkapį užsako praėjus metams ar daugiau po laidotuvių, kadangi tai irgi brangus pirkinys, galintis atsieiti ir kelis tūkstančius eurų. Kainuoja ir duobkasiai, ir gėlės, ir kryžius. Deginimas arba šarvojimas – tai irgi išlaidos dėl laidotuvių.