Google reklama ir kiti reklamavimosi metodai

google reklamaReklamavimasis elektroninėje erdvėje yra gana sudėtingas darbas tiems, kurie šioje srityje vargiai supranta apie šiuolaikines technologijas. Reklamos būdų yra daugybė, todėl išsirinkti tinkamą strategiją ne visada yra lengva. Bet kokiais atvejais yra rekomenduojama rinktis tik profesionalus t.y. specialistus, kurie jūsų produkto ar interneto svetainės reklama užsiims neatmestinai. Kiekvienas reklamos būdas yra skirtingas ir praktikoje taikomas atsižvelgiant į tam tikras ypatybes, todėl apie keletą reklamos metodų ir kalbame šiame straipsnyje.

Google reklama dabar yra neturinti konkurentų. Tai galime sakyti drąsiai, nes kol kas nėra kitų reklamos tinklų, kurie galėtų pasiūlyti tokią pačią efektyvią reklamą už prieinamą kainą. Taip yra todėl, kad Google siekia, jog svetainių savininkai reklamuotųsi tik kokybiškose interneto svetainėse, kurios yra susijusios su jų paslaugomis ar prekėmis. Trumpai tariant, viskas vyksta pagal raktinius žodžius. Jūsų reklaminės kampanijos bus rodomos tik tose interneto svetainėse, kurios yra susijusios su jūsų teikiamomis paslaugomis arba yra kažkuo panašios savo pateikiama informacija. Tai padidina tikimybę, jog jūsų reklama bus talpinama tokiose svetainėse, kurios turi pasiūlyti potencialių pirkėjų t.y. tikslinę auditoriją.

Įprasta, kad norint didžiausio efektyvumo ir mažiausių išlaidų kai kurie renkasi SEO optimizaciją, tačiau ji ne visada pasiteisina. Optimizaciją geriausia yra atlikti tokioms svetainėms, kurių paslaugų ieško gana nemažas skaičius žmonių. Trumpai tariant, pagalvokite – ar bus verta leisti kelis tūkstančius litų už tai, kad specialistai iškeltų jūsų interneto svetainę į pirmąsias tų raktažodžių vietas, kurios generuoja vos keletą užklausų per mėnesį? Tokioms paslaugoms, kurios yra labai retos, reikėtų naudoti Google reklamą, o jeigu jūsų prekių ar paslaugų ieško tikrai daug žmonių, tada ir optimizacija galima naudoti drąsiai.

Reklamos plotų pirkimas yra gana rizikingas darbas – čia reikia analizuoti kiekvieną svetainę. Jeigu reklamą pirksite bet kur, tai tiesiog jūsų pinigai bus paleidžiami vėjais. Tokias reklamas reikia pirkti atitinkamose svetainėse. Pavyzdžiui, jeigu esate mažas tinklaraštis Lietuvoje ir norite daugiau lankytojų, tai reklamą jums apsimokėtų pirkti naujienų portaluose, tačiau jos nereikėtų pirkti tarkime – juokelių svetainėse.