Geriausi patarimai, norint išsirinkti minkštus baldus

Kiekvieni namų šeimininkai, įkurdavo savo svetainę skiria ypatingą dėmesį minkštiems baldams, kurie užtikrina svečių komfortą. Nesvarbu ar perkate klasikinius, vintažinius, senovinius ar modernius minštus baldus – jų konstrukcija ir kokybė turi būti jūsų svarbiausi prioritetai. Fotelių, sofų, minkštų kampų grožis slypi jų medžiagose ir konstrukcijos kokybėje. Tvirta baldo struktūra ir gaminimo medžiagos parodys, ar baldus verta įsigyti.

Ketindami nusipirkti gerą minkštą kampą arba sofą, būtinai bent truputį ant jų pasėdėkite ir išbandykite kiekvieną įmanomą modelį kuris pritraukė jūsų akį. Svarbiausia testuojant baldus yra atsipalaiduoti, lyg atėjote namo  po sunkios darbo dienos. Išbandykite savo mėgstamiausias poilsio pozicijas kad įsitikinti, jog baldai užtikrins jums norimą komfortą. Jeigu modeliai pagal patogumą yra labai panašūs, tada pirmiausia pasidomėkite jų konstrukcija, o paskui išvaizda ir suderinamumu su patalpos dizainu.

Minkštas kampas

Nuotrauka iš https://www.gintarobaldai.lt/visi-baldai/minksti-baldai/minksti-kampai

Nepaisant to, kaip gerai atrodo jūsų išrinkti minkšti kampai, jų konstrukcija turi būti tvirta ir stipri, ypač jeigu baldai bus naudojami kiekvieną dieną. Konstrukcija pagaminta iš kietmedžio tarnaus ilgiau ir bus patvaresni. Jeigu baldai stovės kambario viduryje, jų nugarinė dalis turi būti gan stambi. Geros sofos ir minkšti kampai neturi būti ir atrodyti lengvi, nes tai parodo, kad jų konstrukcija nekokybiška. Vidutiniška sofa turėtų sverti apie 60 kilogramų, o pats baldas turi atlaikyti daug įtampos kuri atsiranda atsiėdus nemažai žmonių. Baldų tvirtumas taip pat padeda jei turite aktyvių vaikų. Jeigu ilga sofa atsisėdus ant jos truputį linksta viduryje, tai jau parodo kokia prasta jos konstrukcija. Tokiems baldams tvirto, natūralaus konstrukcijos nepakanka ir tenka naudoti metalinius rėmus. Spyruoklės, elastiniai diržai sofose, minkštuose kampose, foteliuose ir kituose baldose atlieka tokią pačią funkciją, kaip ir spyruoklės čiužiniuose. Naujesniems baldams vis dažniau yra naudojami specialūs elastiniai diržai. Prieš įsigyjant baldus pasidomėkite jų konstrukcija ir patvarumu, o jau tada galvokite apie išvaizdą.

Kai jau esate pasiruošę pirkti baldus, ne parduotuvėje ir ne salone, labai svarbu yra išbandyti minkštus baldus kurių konstrukcija yra panaši, kad geriau žinoti, kokie bus jūsų baldai. Tai padarę galėsite nuspręsti ar baldai atitiks jūsų reikalavimus, gerai atrodys svetainėje ir bus patogūs. Prieš perkant baldus reikalaukite kuo daugiau informacijos iš pardavėjo. Pasiteiraukite dėl kokybės ir pasidomėkite jūsų norimų baldų alternatyvomis. Tinkamai išmatuoti baldus yra viena svarbiausių užduočių. Prieš užsakant baldus įsitikinkite, kad jų dydis teisingas. Viena dažnai naudojama gudrybė, tai ploto išmatavimas laikraščiais, taip atkuriant vaizdą, kiek maždaug vietos užims jūsų foteliai, sofos, minkšti kampai. Kai matuosite, tuo pačiu metu ir pamatysite, koks baldų išdėstymas yra patogiausiai ir nė trupučio nestabdo eismo.