Geriausi maisto papildai imuniteto stiprinimui ir pagrindinės dažno sergamumo priežastys

Perfect body

Įvairios virusinės, bakterinės ir dar kitokio tipo ligos puola vis dažniau, o jų išvengti tampa sunkiau. Kiekvienais metais suserga kone kiekvienas, iš kurių neretas ir po keletą kartų. Šis reiškinys tikrai ne iš maloniausių daugumai, tad ieškoma išeičių, padedančių organizmui „pastatyti tvirtą užkardą“ ir nuvyti visas puolančias ligas. Maisto papildai – bene populiariausias sprendimo būdas, ypač sportininkų tarpe, kurie nuolatos privalo likti geros sportinės formos. Tačiau ar maisto papildai tikrai gali prisidėti prie organizmo stiprinimo? Taip! Tereikia žinoti keletą svarbių faktų prieš išsirenkant.

Šiuo metu rinkoje pilna maisto papildų, kurių reklama neretu atveju perdėta, o jos terminai nepagrįsti mokslinių tyrimų ir nepaaiškinti iki galo, kokiais atvejais tai veikia. Taigi, kokias tinkamas medžiagas pasirinkti imuniteto stiprinimui, norint neapsigauti? Kad neapsirikti, visų pirma turėtumėte save priskirti į vieną iš šių dviejų grupių: retai arba dažnai sergantis. Su dažnai sergančiais asmenimis būna sunkiau, kadangi priežasčių, dėl kurių būna nusilpęs imunitetas yra daugiau. Populiariausia priežastis – besaikis antibiotikų ir kitų panašių medžiagų  vartojimas. Ilgalaikis pasitikėjimas šiomis piliulėmis turi neigiamos įtakos žarnyno florui ir bakterijų atsparumui. Kaip tai vyksta? Kiekvieno asmens kūnas yra tarsi prie visko greitai prisitaikantis organizmas. Antibiotikai ir kiti panašūs vaistai žudo netik gerąsias, bet ir blogąsias bakterijas, tačiau pagrindinė bėda, kad jos laikui bėgant ima darytis vis atsparesnės ir turi galimybę mutuoti. Pernelyg dažnas vartojimas ir sirgimas gali sukelti rimtų nemalonumų ateityje. Kad to išvengit, po antibiotikų kurso ir rimtų ligų, visada turėtumėte gerti probiotikus, vitaminą C, Cinką ir Omega 3. Šie maisto papildai prisideda prie imuniteto stiprinimo visakeriopai. Be to, šios medžiagos neturi jokių rimtų pašalininių poveikių. Veiksmingus ir patikrintus maisto papildus rekomenduojama įsigyti PerfectBody internetinėje parduotuvėje.

Ną, o jeigu esate retai serganti persona, vargu ar aplamai reikėtų koncentruotis ties imuniteto stiprinimu. Tačiau apsidrausti niekada nevėlu. Vartokite antibiotikus ir kitus panašius vaistus tik nurodžius gydytojui. Niekada to nedaryktie savavališkai! Po bet kokios ligos vartokite tokius maisto papildus, kaip vitaminų ir mineralų kompleksus kartu su omega 3. Jeigu gydytojas buvo skyręs antibiotikų kursą, įtraukite ir probiotikus bei Vitamino C papildomas dozes (jeigu vartojate vitaminų ir mineralų kompleksus, patikrinkite, kad negautumėte daugiau nei 1000 mg vitamino C per dieną). Taip pat, įsitikinkite ar gaunate bent po 10 mg cinko per parą.