Farkopas bei kitos automobilių dalys internetu turi būti užsakomos atsargiau

Automobilių detales mažesnėmis kainomis įsigyti norintys transporto priemonių savininkai skundžiasi, jog kai kurie pardavėjai smarkiai lupikauja. Pavyzdžiui, farkopas bei kiti kabliai yra pardavinėjami gana aukštomis kainomis net jeigu jie buvo prieš tai ilgą laiką naudoti. Norintiems įsigyti automobilių detales, ekspertai pataria vengti neaiškių asmenų pasiūlymų. Vietų, kur kalbius bei kitas detales galima įsigyti mažesnėmis kainomis, yra gana daug, tačiau tik atidžiai pasirinkus pardavėją bus išvengiama apgavysčių ir nemažų išlaidų. Jeigu jums aktualūs kažkokios markės farkopai ar kiti priekabos kabliai, pirmiausia turite skirti laiko pardavėjų apžvalgai ir siūlomų detalių peržiūrai.

Kaip pasirinkti tinkamą farkopą ir kaip už jį nepermokėti?

Iš pradžių derėtų suprasti, kad kiekvienam automobiliui detalės yra gaminamos atskirai. Trumpai tariant, vieno automobilio dalys nebūtinai tiks kitos markės transporto priemonei. Priekabų kabliams galioja ta pati taisyklė. Tad, pirmiausia reikėtų itin kruopščiai pasidomėti kurios markės automobiliui yra skirtos siūlomos detalės.

Jeigu dalių ieškote internete, tuomet visi įsigijimo ir paieškos procesai taps dar paprastesni. Jums reikėtų paieškoti populiariausių automobilių dalių pardavėjų interneto svetainių. Tai padaryti galite naudodamiesi įprastomis paieškos sistemomis, pavyzdžiui – „Google“. Nurodžius norimą dalį paieškos laukelyje, bus pateikiami rezultatai – autodalių pardavėjų interneto svetainės, el. parduotuvės arba nuorodos į skelbimų portalus. Galiausiai, suradus patrauklias kainas siūlantį pardavėją, liks tik pasiteirauti ar jis turės reikiamos markės dalis. Jums teks nurodyti koks farkopas bei kitos dalys jums reikalingos ir aišku – bus būtina nurodyti transporto priemonės markę.

Tačiau, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į kainas bei kokybę. Yra pardavėjų, kurie prekiauja naudotomis dalimis. Jeigu dalys yra naudotos, tai dar nereiškia, kad jos bus pigesnės. Trumpai tariant, pasidomėkite kokios yra farkopų bei kitų kablių kainos. Jeigu matote, kad naudota dalis yra tik vos pigesnė, tuomet vargu ar bus naudinga ją pirkti, nežinant ar ji yra su defektais ar ne.

Tad, norintiems įsigyti priekabų kablius mažesnėmis kainomis, tiesiog patariama jų ieškoti internete. Aišku, prieš tai būtina pasidomėti ar pardavėjas neturi kažkokių neigiamų atsiliepimų, o taip pat svarbu pasižiūrėti kokias kainas jis nustato.

Ką būtina žinoti apie farkopų keitimą?

Norintiems pasikeisti priekabos kablius į naujus, būtina suvokti, kad keitimo darbus teks atlikti patiems, jeigu norite išvengti didelių išlaidų. Trumpai tariant, internete galima rasti itin pigias automobilių detales, tačiau tai nereiškia, kad pardavėjai jas parduos kartu su montavimo paslauga. Viskas vyksta tikrai ne taip. Perkant sunkias detales, viskas pristatoma per kurjerius arba kitais būdais. Sumokėję nurodytą pinigų sumą, jūs gaunate tik detalę, o visais kitais darbais pasirūpinti jums teks patiems.

Farkopai gali būti keičiami jūsų pačių, bet aišku – tam bus reikalinga įranga. Jeigu norite išvengti tokių darbų, tuomet jums derėtų ieškoti serviso. Kiekvienas įsigytas farkopas servisuose keičiamas panašia tvarka – jeigu juos įsigyja klientas, tuomet jis pats turi viską atsivežti į servisą. Tačiau, servisuose yra suteikiama galimybė viską įsigyti vietoje. Tai reiškia, kad automobilių servisai dažniausiai patys prekiauja dalimis, o tame tarpe siūlomi ir farkopai. Ar verta rinktis tokį variantą? – priklauso nuo kainos. Matote, servisuose neretai automobilių dalių kainos yra smarkiai pakeltos ir viršijančios rinkos kainas. Tad, geriausia būtų patiems įsigyti tokias dalis ir su jomis keliauti į servisą. Farkopų keitimo kainos priklauso nuo automobilio markės ir nuo to ar bus dar ir papildomų darbų.

Pabrėžtina, kad farkopai gali būti keičiami mokant atskiras sumas už papildomus darbus. Pavyzdžiui, jeigu servise paaiškėtų, kad automobilio kėbulas yra su defektais ir reikalingi papildomi remonto darbai, tuomet jums už juos teks susimokėti – tai nebus įtraukta į farkopų keitimo dabrų kainą.