Elektroninė parduotuvė visiems
Vis daugiau ir daugiau lietuvių apsiperka internetu. Prieš keletą metų skeptikų buvo žymiai daugiau, dabar tai patapo daug įprastesniu dalyku. Anksčiau bijojome nepatikimumo, neaišku kam mokamų pinigų, bijojom pirkti nekokybiškas, neapžiūrėtas prekes, nepasimatuotus drabužius. Dabar džiaugiamės greitu apsipirkimu neišeinant iš namų, galimybę patiems palyginti prekes pagal įvairius kriterijus, patogiu pristatymu į namus net mažuose kaimuose ir dažniausiai žemesnėmis kainomis nei gali pasiūlyti fizinės parduotuvės. Dabar elektroninės parduotuvės, ir didelės bei gerai žinomos, kaip https://www.b-a.eu/, ir dar tik naujai gimstančios jau yra ne tik progresyvaus, naujovių ieškančio jaunimo apsipirkimo erdve, bet ir jų tėvų bei senelių atradimu. Ir jei prieš kelis jose dažniausiai būdavo perkami elektronikos prietaisai ar kitokie daiktai, dabar drąsiai perkame ir batus, ir maistą, ir netgi gėrimus savo vestuvėms. Internetinės prekybos erdvė per pastaruosius kelis metus pasikeitė tikrai ženkliai.
Kodėl apsipirkti internetu vis dar bijome? Viena dažniausiai įvardijamų priežasčių – tai nepatikimumas. Kita vertus, bent kiek dažniau taip perkantys galėtų šias dvejones greitai paneigti. Šiuo metu Lietuvoje internetinė prekyba tikrai ant bangos, konkurencija didelė, tad kiekviena elektroninė parduotuvė saugo savo gerą vardą ir iš visų jėgų stengiasi įtikti pirkėjui. Žinoma, šiokia tokia rizika perkant iš mažų, ką tik paleistų parduotuvių tikrai yra. Tad lengvai susivilioti žemesne kaina neverta. Arba bent jau suvokti, jog rizikuojate.
Yra nemažai žmonių, kurie niekaip nesupranta, kaip galima internetu pirkti drabužius ar juolab batus. Ir tam pagrindo tikrai yra – juk tai be galo asmeniški, kiekvieno figūrai ar pėdos formos unikalūs dalykai. Vien įtaikyti tinkamą dydį tikrai nėra lengva. Šioje vietoje patyrę pirkėjai turi kelis triukus. Visų pirma – dažniausiai e-parduotuvėse yra atsiliepimų ir komentarų skiltis, kurioje kiti pirkėjai pasakoja savo patirtį apie konkrečia patirtį. Tai labai palengvina dvejojant dėl dydžio tinkamumo. Taip pat, prie drabužių būna išsamios dydžio lentelės, batų dydis neretai būna išreikštas ir centimetrais, o tai nepalieka erdvės nukrypimams. Kai kurie elgiasi dar praktiškiau – keliauja į fizinę parduotuvę matuotis rūbų ir batų, o grįžę namo juos užsisako jau internetu, taip nemažai sutaupydami. Parduotuvių savininkai to tikrai nemėgsta, tačiau realių būdų nuo to apsisaugoti kaip ir nėra.
Apsipirkinėjant internetu labai patogu ir tai, jog vienoje parduotuvėje galima rasti platų asortimentą. Puikus pavyzdys – b-a e-parduotuvė, kurios asortimentas, nuo indų, buities prekių, iki televizorių bei kompiuterių, leidžia kone visko, ko reikia namams ir laisvalaikiui, rasti vienoje vietoje. Tai patogu, jei perkate internetu bent kiek dažniau. Visų pirma, esate užtikrintas parduotuvės patikimumu – prekes tikrai gausite, ir būtent tokias, kokias užsisakėte. Antra, susikūrus savo paskyrą tokioje parduotuvėje pirkti antrą, trečią ir kitus kartus žymiai paprasčiau – nebereikia pildyti tam tikrų laukų. Tokie klientai paprastai gauna ir specialius pasiūlymus dėl tam tikrų prekių, gauna informaciją apie nuolaidas, akcijas ar naujų kategorijų prekes. Kai kada galima tikėtis nuolaidų tiesiog už lojalumą.