Ekstremalios vandens pramogos vasarą

Baidariu nuoma

Vis šiltesni orai, bundanti gamta ir ilgėjančios dienos primena apie artėjančią vasarą. Šiltasis metų laikotarpis yra puikus metas pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais, patirti naujų nuotykių ir atitrūkti nuo miesto šurmulio. Įprastai vandens pramogos yra neatsiejamos nuo karštų vasaros dienų, tačiau ne visada jomis galima mėgautis tik tada, kai yra karšta. Pasirinkę tinkamą aprangą ir pramogą galėsite nebegalvoti apie blogus orus ir džiaugtis tokia vasara, kokia ji yra.

Viena tokių pramogų yra baidarės. Dažniausiai plaukimas gali vykti bet kuriuo paros metu ir bet kokiu oru. Taip pat, jei norite plaukti baidare, jums neturėtų maišyti ir metų laikai, nebent tai yra žiema. Nuo pat ankstaus pavasario, iki pat vėlyvo rudens galite pasinaudoti baidariu nuoma. Šiuose nuomos punktuose galėsite išsirinkti norimą baidarę, irklus ir kitus reikmenis. Svarbu žinoti tikslų žmonių skaičių ir baidarės keliamąją galią. Taip pat reikia išsirinkti tinkamas saugos priemones ir žinoti saugos taisykles. Nevertėtų pamiršti, kad baidarės yra smagi, tačiau šiek tiek ekstremali pramoga. Vis dėlto, problemų kilti neturėtų, jei elgsitės pagal nurodymus ir turėsite tinkamą įrangą.

Vasara taip pat yra puikus metas išbandyti reaktyvines skraidykles. Tai yra gana nauja, tačiau sparčiai populiarėjanti pramoga. Įprastai reaktyvinės skraidyklės yra tvirtinamos prie valčių arba katerių, jei įvyktų nelaimė iškart sulauktumėte pagalbos. Tai smagus ir naujas būdas atsiplėšti nuo žemės ir patirti skrydžio malonumą. Ši skraidyklė panaudoja vandens jėgą ir iškelia jus aukštyn. Galima atlikti įvairius triukus ir judėti įvairiomis kryptimis. Patį pirmą kartą nereikėtų persistengti, todėl nebūtina iškart išmėginti visų įmanomų triukų. Pirmiausia apsipraskite su pačia skraidykle, pajuskite jos valdymo ypatumus. Kai gerai ją valdysite, galėsite bandyti atlikti salto ore ar kitus smagius triukus. Svarbu laikytis nurodytų saugos taisyklių ir vilkėti apsaugines priemones, kurios nelaimės atveju padės išvengti didesnių sužalojimų.

Žinoma, tai ne visos galimos vandens pramogos, tačiau jos yra vienos ekstremaliausių, o poilsiautojai ir turistai jas labai mėgsta. Šiomis pramogomis galite mėgautis vienas arba su šeima ir draugais. Svarbu norėti išbandyti šį tą naujo ir pasiruošti adrenalino antplūdžiui.