Dviračių spynos

dviraciu spynosDidžiulį nerimą kelia jūsų dviračio saugumas? Nežinote kokių priemonių imtis, kad savo ratuotą priemonę apsaugotumėte maksimaliai? Šimtaprocentinės apsaugos nuo vagių nėra, tačiau tam tikros dviračių spynos gali būti viena iš nedaugelio saugumo priemonių, kuri galėtų atbaidyti piktavalių dėmesį. Reikėtų pabrėžti, jog eilinės ir pigios spynos dažnai nesukelia jokio vargo ilgapirščiams – jeigu naudojate įprastas ir gerai žinomas elementarias užraktų sistemas tai faktas, jog vagys bus joms pasiruošę.

Turite suprasti, jog į dviračių saugumą turite investuoti pakankamą pinigų sumą, jog po to netektų gailėtis dėl netekties. Verta pabrėžti – jokiu būdu nenaudokite pigių kiniškų spynų, kurias nupjauti ar nukirpti metalo žirklėmis būtų itin lengva. Dažniausiai tokios spynos pasižymi itin minkštu metalu, todėl jų apėjimas yra itin lengvas. Jeigu jus domina kokybiški dviračių užraktai, tai turite rinktis tik naujausius ir moderniausius rakinimo elementus., kurie padės įvaryti baimės vagims ir tokiu būdu privers juos apsigalvoti ir nebegaišti laiko.

Kas liečia užraktų pasirinkimą, tai turi dairytis į moderniausias dviračių spynas siūlančius pardavėjus. Jie tikrai žinos ką jums pasiūlyti, jog saugumas būtų kuo didesnis. Turite suprasti – dviračiai yra visai kita sritis, todėl čia tikrai nelabai tiktų eilinės spynos. Šiuo atveju jums reikėtų dairytis į specifinius ir daugiafunkcinius užraktus ir svarbiausia – ne į vieną, o būtent kelis. Jeigu vagis matys, jog dviratis saugomas naujausiais gaminiais, tai savaime suprantama, jog jam „atšoks“ fantazija imtis vagystės. Šiuo metu galite rasti itin didelį dviračio užraktų pasirinkimą, todėl dairytis į pigius gaminius tikrai nėra prasmės kai ir taip aišku, jog jie nelabai galės jums padėti.

Kalbant apie pasirinkimą, tai nemažai parduotuvių gali pasiūlyti užraktų sistemas, kurios montuojamos ant balnų ar net gi ant padangų. Jos pasižymi savo sudėtinga atrakinimo sistema, nes mat jas galima atrakinti specialiu raktu, kurį aišku padirbti yra gana sudėtinga. Tokie užraktai pasižymi itin sunkiu „visrakčių“ pritaikymu, tad vagims tikrai bus vargo norint tokias rakinimo sistemas apeiti greitai.

Žinoma, galite rinktis iš daugybės modernių gaminių, tačiau vienintelis svarbus aspektas yra tas, jog kuo kaina yra mažesnė, tuo spyna yra mažiau kokybiška ir lengviau apeinama. Jūs turite rinktis tik patvarias ir naujausias užrakinimo sistemas, jog galėtumėte nesibaiminti palikti savo dviratį viešoje vietoje.